Widok

Parafia św. Andrzeja Boboli w Gdyni Obluże

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Bardzo prosze o opinie. Chcialabym brac tam slub, ale slyszalam negatywne opinie. Podobno strasznie drogo i z cennikiem, bez mozliwosci negocjacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja była parafia. Co to znaczy że drogo, dajesz co łaska;)

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to tez jest moja byla parafia i niestety w tej parafi nie ma co laska! maja cennik na kazda okazje! Wiadomo ze nie powinno tak byc no ale coz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
michałowa :) co łąska od 500 zl w góre :) ale najlepiej jak pojdziesz sama sprawdzic bo wiesz roznie to bywa moze dla jednych maja cennik dla drugich nie, powiesz ze masz sentyment do tego kosciola i moze ksiadz spusci z ceny buzka :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;-)
Napewno sprobuje...ale chce poznac opinie innych. Idealnie byloby gdyby to bylo co laska...tak w koncu powinno byc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słuchaj to bedziesz mieszkac teraz tak blisko ze mozecie isc na slub na piechotke :) ale szpan taki łąncuszek gosci z Toba na czele maszeruje podgórska :))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś tu mieszka na podgórskiej?? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bedzie mieszkac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
parzysty, czy nieparzsysty numer?? Jak parzysty, to witam sąsiadke :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam Podgórską, straszny element mieszka w wysokich blokach

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz Rina w tych czasach kiedy mieszkania sa masakrycznie drogie i ciezko znalezc fajne mieszkanie w dobry miejscu ponizej 200 tys, a z drugiej strony na kazdym osiedlu spotyka sie elementy to nie jest az tak istostny elelent który decyduje o wyborze mieszkania
poza tym obłuze jest raczej spokojna dzielnica
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i generalizowanie ze w wysokich blokach mieszka element jest baardzo bardzo ogolne, taki sam moze mieszkac w niskich blokach badz w kamienicach ..
ja mieszkalam w wiezowcu na blokowisku i jakos nic sie zlego nie działo
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewa, ja nie generalizuję tylko mieszkałam ponad 10 lat na Obłużu i doskonale znam tamtejsze środowisko. Wiem że z mieszkaniem jest ciężko, bo sami szukaliśmy kilka miesięcy.

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja teraz mieszkam na obłuzu i srodowisko jest normalne a napewno nie gorsze niz gdzie indziej
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz...ja mieszkalam na Obluzu 23 lata i uwazam, ze jest to bardzo fajna dzielnica i wcale nie gorsza od innych...a moze nawet lepsza. Ostatnie 2 lata mieszkalam i nadal mieszkam w centrum i nie wyobrazam sobie wychowywac tu dzieci...nawet nie ma gdzie z nimi spacerowac (oprocz bulwaru i skwerku). I jestesmy w trakcie kupowania mieszkania wlasnie na Podgorskiej. Podaoba mi sie tu...a element??? Jest wszedzie. Ale jakos nie zauwazylam zeby tam byl wiekszy! Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eWKA, ALE NA pODGÓRSKIEJ MIESZKASZ???

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja patrzę na to oczywiście ze swojej własnej perspektywy. Miałam tam kilka nieprzyjemnych zdarzeń, zwłaszcza, gdy zdarzało mi się wracać tamtędy wieczorem, zawsze chłopacy jakieś chamskie teksty rzucali. Już dwa razy miała tam taką sytuację. Plusów też jest trochę, bo przychodnia blisko i szkoła z basenem.

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm...czyli zaczepiajacy chlopcy to element? I od razu stwierdzasz, ze w wysokich blochach taki mieszka. No coz...zaryzykuje! Poza tym...tacy chlopcy sa wszedzie. Nie raz spotkalam sie z taka sytuacja. Wiesz, dobrze ci radze, tak na przyszlosc, nie generalizuj i nie wyglaszaj swoich opini, nie znajac fatkow. Bo mowiac, ze na Podgorskiej w wiezowcach mieszka element, mozesz kogos urazic...bo ja np. nie czuje sie jak element a bede tam mieszkac! I mysle, ze duzo osob moze sie czuc podobnie. A w naszej cudownej Polsce, osoby spoza marginesu...rodziny patologiczne, zdazaja sie w prawie kazdym bloku! Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój brat w zeszłym roku płacił 350 zł i na wypasie (wszystko co sobie zachcieli to bez problemu mogli zrobić...)dlatego że tyle chciał bo w "cenniku"mają 300zł, proboszcz jest do ugadania, bez obaw,a parafia jest bardzo ładna, gratulujemy wyboru.
Pozdrawiamy
A&B

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz ulice dalej :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki! Dobrze wiedziec. Bo troche sie balam, ze proboszcz wyskoczy z cennikiem bez mozliwosci negocjacji. A moj narzeczony niezgodzilby sie na slub w tej parafii...a to moja parafia i mam sentyment ogromny i jest to ladny, duzy kosciol! Zawsze marzylam, ze bede szla dluga nawa do oltarza ;-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pod samym lasem...nieparzysty!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że cię uraziłam Michałowa. Wybacz... Tak mi się poprostu nasunęło...

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA BĘDĘ MIESZKAĆ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez bede mieszkać w 5-tce :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe to widze, ze Podgorska popularna ;-) Ja mam nadzieje, ze wszystko sprawnie pojdzie i juz w czerwcu mieszkanie bedzie nasze. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro mowa już o tej okolicy, to kto ślubuje w kościele św. Judy Tadeusza?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Obłuże

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

do góry