Parikardo

Fryzjerzy

Gdynia, Zgoda 3/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Dzisiaj pierwszy raz odwiedziłam ten salon i oddałam się w ręce p. Marcina. W...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

POLECAM PANA MARCINA! wątek zamknięty Kreatywność, profesjonalizm, otwartość to kilka z wielu cech jakimi można...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Amelia - opinia wątek zamknięty Zachęcona opiniami udałam sie do p.Marcina. Odrazu moge potwierdzić pozytywna...
~Amelia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

p. Marcin-fryzjer światowej klasy wątek zamknięty p. Marcin ma bardzo duża wiedzę, talent, fantazję, kulturę osobistą,...
~Adrianna
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 czerwca 2013

Polecam p. Iwonkę wątek zamknięty Polecam p.Iwonkę Doświadczenie, profesjonalizm, świetne strzyżenie (w...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2014

Polecam Marcina! wątek zamknięty Z usług Pana Marcina,korzystam już prawie 7 lat.Obecnie co jakiś czas...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

zachęcona opiniami.. wątek zamknięty Naczytałam się opinii o p. Marcinie i postanowiłam to właśnie do niego się...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 maja 2014

ZDECYDOWANIE POLECAM !! wątek zamknięty Moją pierwszą i na pewno nie ostatnią wizytę w tym własnie salonie oceniam na...
~Martyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2014

POLECAM p.Krysie :) wątek zamknięty Obsługa salonu super, od kilku lat jestem klientką p.Krysi, która zawsze...
~xxx
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2014

Super fryzjer wątek zamknięty Jak kazda kobieta po wizycie od fryzjera chce ladnie wygladac, a do tej pory...
~Monika.K
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 marca 2014

Marcin - dziękuję wątek zamknięty Polecam, polecam dalej...fryzury nie zmieniałam od kilku lat - wygoda :)...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Pani Iwonka najlepsza! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, ceny przystępne. Czesanie na każdą okazję....
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 grudnia 2013

Marcin- mój ulubiony fryzjer wątek zamknięty Jestem klientka Pana Marcina od niepamiętnych czasów. Nie wyobrażam sobie...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

Pan Marcin :-) wątek zamknięty Z tego miejsca pragnę polecić usługi fryzjerskie Pana Marcina mającego własną...
~Herma
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

ZDECYDOWANIE POLECAM PANA MARCINA! wątek zamknięty Postanowiłam mocno skrócić włosy. Chciałam dużej metamorfozy. Wiedziałam,że...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

Absolutnie Pan Marcin !!! wątek zamknięty Jeżeli pragniesz zadowolenia, satysfakcji i szaleństwa. Jeżeli pragniesz...
~Fanka p.Marcina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

POLECAM wątek zamknięty Polecam P. Marcina , bezpośredni kontakt, świetny fachowiec rzekłabym...
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

POLECAM PANIA IWONKE wątek zamknięty Od dawna jestem stala klientka pani Iwonki. Jest niezwykle ciepla i...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2013

Polecam Marcina! wątek zamknięty Jeśli szukacie kreatywnego fryzjera, który potrafi doradzić i wysłucha...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2013

Pan Marcin wątek zamknięty Kreatywność, perfekcyjne strzyżenie i idealnie dobrany kolor.To była moja...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
73

postów

69

wątków

do góry