Paris Optique

Salony optyczne

Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stella - opinia Super Polecam bardzo dobry salon. Duzy wybór oprawek. Super obsługa
~Stella
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 grudnia 2022

Klient - opinia Bardzo duży wybór oprawek dla każdego i na każdą kieszeń. Super obsługa....
~Klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 sierpnia 2022

didi - opinia wątek zamknięty Zakupiłam okulary ponad dwa miesiące temu i jestem bardzo zadowolona. Obsługa...
~didi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Nie polecam! Oddałam okulary do reklamacji, dostałam je z następnym...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lipca 2020

Serdecznie polecam wątek zamknięty Duży wybór oprawek,wzorowo przeprowadzone badanie wzroku.Z chęcią wracam do...
~Agnieszka Mateja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2019

nie polecam wątek zamknięty Oprawki po kilku tygodniach użytkowania poprostu zaczęły się "sypać", a...
~zk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 grudnia 2018

Mila niespodzianka wątek zamknięty Miła niespodzianka bo rzadko trafiamy na tak miła obsluge i profesjonalizm....
~Gabriela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Klientka reklamacja wątek zamknięty absolutnie odradzam wszystkim zakupów u owego optyka po zamówieniu okularów...
~Klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Miła niespodzianka. wątek zamknięty Serdecznie polecam profesjonalną opiekę w Salonie Paris Optique , przemiła...
~Beata Suchowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Mój ulubiony salon optyczny wątek zamknięty Jak w tytule, nic więcej dodać, super obsługa i super oprawki, tal samo...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lutego 2018

Naprawdę rewelacja wątek zamknięty Naprawdę mogę polecić ten zakład. Obsługa jest na rewelacyjnym poziomie,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry