Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika i Filip - opinia Ze względu na dość zaniedbany stan parkietu wachalismy się nad decyzja czy...
~Monika i Filip
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Dominika Grzywaczewska - opinia pan Władysław się na swojej robocie jak nikt inny. Pełna kultura w bardzo...
~Dominika Grzywaczewska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2022

Kamil Niedzielski - opinia Polecam wszystkim. Konkretne ustalenia, terminowość pracy no i robota...
~Kamil Niedzielski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2022

krzysztof Pietrusiewicz - opinia Profesjonalnie odnowiona podłoga. Ładnie czysto i fachowo. Z czystym...
~krzysztof Pietrusiewicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2022

małgosia olszak - opinia wątek zamknięty Jesteśmy,bardzo zadowoleni z usług tej firmy. Polecamy.
~małgosia olszak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lutego 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Rewelacja stara podłoga a wyszła jak nowa
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lutego 2022

POLECAM wątek zamknięty Super robota, polecam firmę, moja podłoga jak nowa. Pozdrawiam.
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Opinia wątek zamknięty Bardzo rzetelnie wykonana praca, starannie,czysto,solidnie same superlatywy i...
~Filip
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2016

cyklinowanie podłogi wątek zamknięty Fachowo, terminowo, dobrze wykonana robota-polecam
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 września 2015

Jestem bardzo zadowolona! wątek zamknięty Po wielu problemach i kłopotach z firmami parkieciarskimi nareszcie trafiłam...
~Maria W.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 października 2014

Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pracy p. Władysława. Parkiet jak nowy, wszystko...
~Anna B
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 stycznia 2014

odnowienie podłogi wątek zamknięty koleżanka poleciła mi pana Władysława, gdyż miałam do renowacji stary parkiet...
~Renata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 października 2013

Deski podłogowe wątek zamknięty Pan Władysław układał u mnie deski podłogowe. Jestem bardzo zadowolony z...
~Maciej.W
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

Stary parkiet wątek zamknięty Miałam do wycyklinowania dom ze starym parkietem. Jestem bardzo zadowolona,...
~Mirosława
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

POLECAM wątek zamknięty Pan Władysław odnawiał u mnie parkiet w całym mieszkaniu. Mogłam liczyć na...
~Marzena.B
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 października 2012

Parkiet cały dom wątek zamknięty W sierpniu postanowiłem położyć parkiet w kilku pomieszczeniach mojego domu....
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 września 2011

zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona!!! za wykonanie dokładnej pracy oraz zrealizownie...
~justyna p.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lipca 2011

Polecam wątek zamknięty Pan Władysław odnawiał parkiet w moim salonie - wyszło pięknie, za niską cenę...
~Kamil
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 lutego 2010

firma godna polecenia wątek zamknięty Usługa wykonana terminowo, bez zastrzeżeń, zgodnie z ustaleniami.
~daniel
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

19

wątków

do góry