Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobry Partner wątek zamknięty Nasza firma współpracuje z Partnerem Dla Firm od około 2 lat. Od samego...
~Aleksandra Sławińska
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2015

W pełni polecam wątek zamknięty Współpracujemy z nimi od kilku miesięcy. Nic dodać i nic ująć. Wszystkim...
~Aneta Jędrzejczuk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

w pełni zadowolona wątek zamknięty Spełnili wszystkie nasze oczekiwania, poprawili niedociągnięcia po poprzednim...
~Aneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

elecom - opinia wątek zamknięty Firma Elecom-Mastertech sp. z o.o. współpracuje z firmą Partner Dla Firm od...
~elecom
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

Szczerze polecam wątek zamknięty Polecam podjęcie współpracy z firmą Partner Dla Firm. Biznesowo dali poznać...
~Karolina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

Profesjonalnie, terminowo, szybko wątek zamknięty Nic dodać, nic ująć. Szkolenie pracowników na budowie przeprowadzili w...
~Lucjan
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

Apteka Bursztynowa - opinia wątek zamknięty Poprosiliśmy ich o pomoc po tym, gdy nasze dotychczasowe biuro popełniło masę...
~Apteka Bursztynowa
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2012

Polecam - sama sprawdziłam wątek zamknięty Po kontroli z Inspekcji Pracy potrzebowaliśmy szybkiej pomocy w sprostaniu...
~Barbara
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 listopada 2011

profesjonalnie, rzetelnie, w serdecznej atmosferze - polecam wątek zamknięty Skorzystałem po raz pierwszy, ale na pewno skorzystam powtórnie jeśli...
~POLNORD S.A. - Maria Auksztulewi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 października 2010

polecam - profesjonalnie, szybko, w miłej atmosferze wątek zamknięty Jak w tytule, nic dodać i nic ująć. Skorzystałem po raz pierwszy, ale na...
~Janusz Zych
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry