Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hubert - ocena nowy temat Polecam serdecznie współpracę z Panem Wojciechem Nitkiewiczem, jest on bardzo...
~Hubert
-

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 19 września 2024

Majka - ocena nowy temat Partnerzy to agencja, która doskonale rozumie potrzeby swoich klientów i...
~Majka
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 18 września 2024

xxx - ocena nowy temat Dzięki Izabeli Semanyszyn z Partnerzy szybko i bez problemów sprzedaliśmy...
~xxx
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 17 września 2024

Maciek - ocena nowy temat Kiedy zdecydowałem się na zakup pierwszego mieszkania, miałem wiele pytań i...
~Maciek
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 17 września 2024

Alena - ocena nowy temat Znalezienie mieszkania w nowym mieście było dla mnie wielkim wyzwaniem, ale...
~Alena
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 14 września 2024

Jan - ocena nowy temat Cały proces sprzedaży mojej nieruchomości był szybki i bezstresowy a to...
~Jan
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 12 września 2024

Paweł i Beata - ocena nowy temat Od pierwszego spotkania, przez przygotowanie oferty, aż po finalizację...
~Paweł i Beata
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 12 września 2024

Dorota z - ocena nowy temat Pani Dominika Biała o doskonały przykład profesjonalizmu i efektywności w...
~Dorota z
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 12 września 2024

Mateusz - ocena nowy temat Z Panią Martyną mieliśmy okazję współpracować przy sprzedaży naszej...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 11 września 2024

Leszek - ocena nowy temat Bardzo profesjonalne i kompetentne pośrednictwo
~Leszek
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 10 września 2024

Elvis - ocena nowy temat Dzięki Partnerzy udało mi się znaleźć idealne mieszkanie, a cały proces od...
~Elvis
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 września 2024

Monika - ocena nowy temat Zdecydowałam się na sprzedaż rodzinnego domu, co było emocjonalnie trudnym...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 września 2024

Joanna - ocena nowy temat Transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo dzięki pomocy Pana Tomasza...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 8 września 2024

Patka - ocena nowy temat Pan Damian Kraszkiewicz działał sprawnie i z pełnym zaangażowaniem. To mocno...
~Patka
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 5 września 2024

Agnieszka - ocena nowy temat Sprawnie i konkretnie. Polecam
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 28 sierpnia 2024

Waldemar Kanka - ocena nowy temat Współpraca z Panią Ewą Cesarz z biura nieruchomości Partnerzy byla czystą...
~Waldemar Kanka
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 28 sierpnia 2024

Asia K - ocena nowy temat Jeśli szukasz agencji, która zapewni Ci pełne wsparcie i profesjonalizm,...
~Asia K
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 26 sierpnia 2024

Adrianna - ocena nowy temat Od momentu pierwszego kontaktu, przez negocjacje, aż po finalizację...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 25 sierpnia 2024

Konrad - ocena nowy temat Z przyjemnością mogę polecić agencję Partnerzy każdemu, kto szuka solidnego...
~Konrad
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 25 sierpnia 2024

Marek D - ocena nowy temat Sprzedaż mieszkania, w którym spędziłem większość mojego życia, była dla mnie...
~Marek D
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 25 sierpnia 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry