Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert - opinia 3 lata bez problemu polecam!
~Robert
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 31 sierpnia 2023

Zuza - opinia wątek zamknięty Fachowcy na najwyższym poziomie, polecam!, naprawa układu wtryskowego...
~Zuza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 maja 2021

Ewelina - opinia wątek zamknięty Serwis godny polecania ! Od samego początku mila i profesjonalna obsługa oraz...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 listopada 2020

Kia Sorento - opinia wątek zamknięty Moja opinia o tym warsztacie jest bardzo dobra,serwisuje auto od dłuższego...
~Kia Sorento
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie na plus fachowe podejście do napraw, info co może pójść nie tak...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lutego 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Kolejne auto naprawione jak należy. Jeżeli komuś zależy na tym aby sprawnie i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Korzystałem wcześniej z usług innych serwisów/warsztatów na terenie Gdańska,...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 stycznia 2020

Tomek - opinia wątek zamknięty polecam przeczytać! Przydarzyła mi się absurdalna sytuacja - po wcześniejszym...
~Tomek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2019

Wszystko tak jak powinno być wątek zamknięty Dwukrotnie zostawiałem tu samochód (Skoda Fabia 1.4 MPI), Raz - wymiana oleju...
~Filip
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2019

- opinia wątek zamknięty W wielu warsztatach nie wiedzieli co dzieje sie z moim samochodem, w końcu...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2019

Ford Kuga licznik wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem! Miałam problem z licznikiem, samochód miałam 4...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

Zadowolona klientka wątek zamknięty Jak zawsze wszytko na czas i pod pełną kontrolą. Pozdrawiam
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lutego 2019

Polecam ten serwis wątek zamknięty Robiono w mojej Hondzie roczną obsługę techniczną i jestem bardzo zadowolony...
~Henryk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 grudnia 2018

Polecam - pełen profesjonalizm i super przyjemna obsługa wątek zamknięty Kolejna wizyta w warsztacie i kolejny raz szybko, sprawnie i profesjonalnie....
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 listopada 2018

Koła wątek zamknięty Wymieniałem opony w kilku samochodach i polecam.
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 listopada 2018

Bardzo polecam! wątek zamknięty Polecam warsztat Partsclub! Najlepsza ekipa! W dniu naszego ślub (chwile...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

Naprawa radia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług warsztatu i pozdrawiam przystojnego Pana...
~Fiat
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Dobry mechanik wątek zamknięty Zdecydowanie polecam , kilkukrotnie podstawiałem tam moje auta, rzetelne...
~Rafał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 października 2018

w tym biznesie 1 wpadka to za dużo wątek zamknięty przez 2 lata jakoś nigdy specjalnie nie zawiedli, niestety Passat po...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 czerwca 2018

Audi A3 2017r wątek zamknięty Solidni fachowcy , fajna atmosfera , naprawa stuków w zawieszeniu wykonana...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry