Party House

Domki imprezowe

Sopot, al. Niepodległości 806

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Konrad - ocena nowy temat Bardzo miło spędziłem tu czas! Obsługa była bardzo uprzejma, urodziny jak...
~Konrad
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 12 kwietnia 2024

Michał - ocena Najlepsze takie miejsce w trójmieście. Gorąco polecam :)
~Michał
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 marca 2024

Bruno - ocena Organizowalismy w Party House Spotkanie firmowe. Polecam serdecznie, lokal...
~Bruno
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 marca 2024

KAMIL - opinia Robiłem urodziny 30te żonie za jej plecami,moje wrażenia na temat lokalu...
~KAMIL
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2022

Szymon - opinia wątek zamknięty Robilismy 40-ste urodziny w grudniu w Party house. Bardzo klimatyczny lokal,...
~Szymon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2022

Jarek - opinia wątek zamknięty Polecam! Organizowałem 30 urodziny, super miejsce. Klimatyczny wystrój, dużo...
~Jarek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 listopada 2021

Damian - opinia wątek zamknięty Byliśmy tam na imprezie urodzinowej znajomego! Miejsce idealne pod takie...
~Damian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 maja 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Lokal typowo na mlodziezowe imprezy zachowany w surowym stylu co dodaje uroku...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Korzystałem z lokalu na swoje 22 urodziny i jestem bardzo zadowolony ;)
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Kacper - opinia wątek zamknięty Organizowałem tam imprezę urodzinową. Świetne miejsce do organizacji imprez...
~Kacper
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 stycznia 2020

Arek - opinia wątek zamknięty Polecam pod każdym względem :)
~Arek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2019

18 urodziny wątek zamknięty Lokal wynajmowałem 2 dni temu na 18 urodziny. Oryginalny klimat,super...
~Oli O
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 stycznia 2019

Miłe wspomnienia wątek zamknięty Lokal wynajmowałem tydzień temu. Kwestia wynajmu i formalności - szybko i...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 lipca 2018

Osiemnastka wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce, polecam
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

polecam wątek zamknięty Bardzo fajny klimat. Kojarzy się mi nieco z krakowem, gdzie sporo lokali jest...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Grudniowe 30ste urodziny :) wątek zamknięty W grudniu miałam przyjemność zorganizowania swoich urodzin w party house....
~MagdaWas
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry