Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Było genialnie! wątek zamknięty 18 dzieci (1,5 - 9l.) bawiło się wspaniale na 6 urodzinach Zuzi w naszym...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Brawo party mix! wątek zamknięty Urodziny córki lat 7--dzieci mnóstwo w rożnym wieku ;-)ale każdy aktywnie i...
~Karola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2017

Profesjonalna współpraca! wątek zamknięty Z PartyMix współpracujemy od 6 lat przy organizacji wszelakich pikników,...
~Paweł Łażycki MediaBOX
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

Wspaniała zabawa, Super animator :) wątek zamknięty Krótko- dzieci przeszczesliwe, 3 godziny zabawy i 0 nudy. Najwyższe uznanie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Bal karnawałowy wątek zamknięty Bardzo chciałam podziękować za profesjonalne przygotowanie i organizację...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Świetnie zorganizowana impreza wątek zamknięty Bardzo dobrze zorganizowana i poprowadzona impreza. Animatorzy przez całe 3...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

dobra robota wątek zamknięty Firma dołożyła wszelkich starań by dopasować ofertę do naszych wymagań:...
~tintin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 listopada 2015

Urodziny 4-latka wątek zamknięty Bardzo fajnie zorganizowana impreza. Imponujące dekoracje. Dzieciaki...
~Tom
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Super zabawa i zadowolone dzieciaki wątek zamknięty Polecam. Organizowaliśmy urodziny syna i jego koleżanki w przedszkolu i...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2015

Mile zaskoczona! wątek zamknięty Obawiałam się bardzo, czy animatorzy poradzą sobie z osiemnastką dzieci w...
~Ewa Szymańska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Indiańskie urodziny wątek zamknięty Super zorganizowane urodziny o tematyce indiańskiej :) Ciekawe stroje,...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

fantastyczne urodziny w ogrodzie wątek zamknięty Juz drugi raz powiezylismy firmie PARTYMIX organizacje urodzin naszej corki w...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

organizacja zabawy mikołajkowej w zakładzie pracy wątek zamknięty Oferta Firmy PartyMix wyróżnia się wśród konkurencji. Na pełne uznanie...
~Ilona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

Urodziny dla Dzieci wątek zamknięty Dwukrotnie korzystałam z usług Partymix Z Gdyni organizując przyjęcia...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Urodzinki wątek zamknięty Firma Genialna!! 4 razy korzystałam już z usług. Niezapomniana zabawa dla...
~Małgorzata Gołaszewska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

indianskie szalenstwo wątek zamknięty Moja 7 letnia corka Zosia wybrala tematyke plemienna,zabawa w indian.17...
~Beata Sekowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Animatorka na weselu? - GENIALNE!!! wątek zamknięty Skorzystaliśmy z oferty firmy pod koniec sierpnia, chcąc umilić dzieciom...
~Kasia Drop
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Imprezy urodzinowe wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność współpracować dwukrotnie przy domowych imrezach...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 września 2014

Dni otwarte Przedszkola Małych Mistrzów w Gdyni wątek zamknięty Korzystaliśmy jako przedszkole z usług firmy PartyMix. Oceniam najwyżej jak...
~Przedszkole Małych Mistrzów w Gd
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

PARTYMIX Dzień Dziecka wątek zamknięty Zabawy dosyć zróżnicowane. Dzieci świetnie się bawiły! A malowanie twarzy:...
~Czernis
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry