Hotel okazał się być miejscem, w którym czuć nie tylko przemyślane rozwiązania problemów jakie mogą zaistnieć między zwierzakami, ale też wielką pasję właścicieli.
Sam budynek podzielony jest na kilka sal. Od progu jednak wyczuwa się fajny klimat tego miejsca. Opiekunowie dbają zarówno o otoczenie - czysty wybieg, jak i o sale - zadbane pomieszczenie, cieplutko i napalone.
Przywitała nas Pani Ania, której wiedza i znajomość zachowania pasa jest godna podziwu. Opiekunowie okazali się być świetnymi obserwatorami, ale też wprawnymi behawiorystami. Udzielili wielu rzeczowych informacji o etiologii danego zachowania naszego psa. Ich rady były niezwykle pomocne a znajomość naszego chowka niezwykle obszerna po zaledwie 4 dniach opieki. Co jedynie pokazuje indywidualne podejście opiekunów do każdego podopiecznego. Już po kilku minutach od przyjazdu, mogliśmy obserwować przeprowadzenie adaptacji naszej suczki. Nie spodziewałam się, że moje lęki o psa zostaną tak poważnie potraktowane i to w okresie świątecznym. Dostawałam zarówno zdjęcia swojego pupila jak i informacje o zachowaniu, adaptacji a nawet nowych psich przyjacielach.
Prowadzący hotel Państwo okazali się być ludźmi odpowiedzial