Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Renata - opinia wątek zamknięty Najlepszy hotel dla psów, profesjonalne podejście, psy mają świetne warunki....
~Renata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

MIŚ . w imieniu pieska piszę co mi dyktuje:) - opinia wątek zamknięty Korzystamy od lat. Pani Ania jest rewelacyjna. Naprawdę kocha zwierzęta i...
~MIŚ . w imieniu pieska piszę co
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lipca 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Najlepszy hotelik dla zwierząt. Profesjonalna opieka ludzi, którzy kochają to...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lipca 2020

Fabio - opinia wątek zamknięty Fabio dziękuję za wspaniałą opiekę :)
~Fabio
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2020

Najlepszy hotel wątek zamknięty Mój pies był zachwycony, nie chciał wracać. Uważam, że to najlepszy hotel z...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 października 2019

Hotel i świetlica dla psa wątek zamknięty Najlepsze miejsce dla mojego labradora Baja. Tylko bardzo odpowiedzialni...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2018

Opieka psów wątek zamknięty Wspaniałe miejsce, doskonała opieka, właściciele zawsze chętni doradzić w...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Pasja i wiedza wątek zamknięty Hotel okazał się być miejscem, w którym czuć nie tylko przemyślane...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Fajny hotel wątek zamknięty Korzystałem kilka razy z tego hotelu. Z każdą kolejną wizytą, jak już...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Zapewniona świetna opieka, doborowe towarzystwo do zabaw. Mój pies wraca do...
~ER
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Wspaniały hotel wątek zamknięty Witam, z usług hotelu Psyjaciele miałam przyjemność skorzystać po raz trzeci....
~Krystyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Polecam! wątek zamknięty Jestem zauroczona hotelem. Życzyłabym sobie tak wspaniałych, uprzejmych,...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

REWELACjA wątek zamknięty Mój malutki psiak spędził tam cały dzień. Wrócił do domu zmęczony i...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

Najlepszy hotel w Trójmieście wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem tego miejsca. Od wielu lat korzystam z różnych...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2016

Wspaniala opieka! wątek zamknięty Nasza Daisy byla zachwycona tym miejscem, pani Ania ma wspaniale podjescie do...
~Luiza i Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry