Pasta House

Bary

Gdańsk, Lawendowa 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia wątek zamknięty Porażka! Nie smaczne, nie dobre, makaron twardy- do al dente brakowało paru...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 września 2020

Smakosz, - opinia wątek zamknięty Kolejny rok działania, a najwyższy poziom bez zmian !
~Smakosz,
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2019

Miłe zaskoczenie wątek zamknięty Własnej roboty makarony z własnej roboty sosami. Jestem bardzo mile...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2016

trochę drogo i menu wprowadza w błąd wątek zamknięty danie składa się z makaronu i sosu, a na na wywieszonym menu są osobne ceny...
~piki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2016

Początki z rozmachem a teraz pozostał tylko slogan pasta house wątek zamknięty Od początku istnienia chodzimy z Mężem regularnie na pasty. Otwarcie i...
~kobieta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

Pyszny makaron, super miejsce wątek zamknięty Trafilam tu przypadkiem pierwszego dnia pobytu i tak na 4 dni trzy razy...
~Mariola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lipca 2016

Jak u prawdziwego sycylijczyka! wątek zamknięty Świetne makarony, najlepsze sosy, obsługa na najwyższym poziomie. Polecam...
~Damian B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Pyszne jedzenie!! wątek zamknięty Swieze, zdrowe i mega smaczne! Polecam.
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

super makarrrooonnniii :) wątek zamknięty dziś jadłam ze swoim synkiem super danie najedliśmy się ;) miło, smacznie i...
~ADRIANNA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Rewelacja wątek zamknięty Makarony niebo w gębie. Najlepsze miejsce na bardzo dobre i szybkie...
~SMW
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

Bezglutenowy swiezy przepyszny makaronik !!! wątek zamknięty Jedyne miejsce w Gdansku gdzie moge zjesc pyszny I swiezy makaron, a w...
~Kasia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 września 2015

Najlepsze wloskie makarony w trojmiescie!! wątek zamknięty Bardzo czesto wpadam do Pasta House po swiezy makaron - menu ciagle sie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Prosto, smacznie i przyjemnie wątek zamknięty i to wszystko za przystępną cenę!
~Łukasz I Pati
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2015

Doszka - opinia wątek zamknięty Najlepszy makaron jaki jadłam. I jeszcze te pyszne sosy. Polecam wszystkim....
~Doszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2015

Polecam wątek zamknięty Przepysznie,prosto,tanio-polecam.
~B
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2015

ekstra! wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce,wyśmienite jedzenie, miła atmosfera oraz przemiła...
~Ola i Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2015

Najlepszy makaron w Trójmiescie wątek zamknięty Szczerze polecam to miejsce . Moja córka uwielbia spaghetti z pomodoro, mówi...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2015

Rewelacyjne jedzenie!!!! wątek zamknięty Najlepsze makarony jakie w zyciu jadlem!!! Na pewno wpadne jeszcze nie raz!
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 września 2015

Świetne miejsce! wątek zamknięty Tego typu lokali brakuje w Gdańsku! Małe, ale ze świetnym jedzeniem w...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2015

W końcu znalazłem jedzenie odpowiednie dla siebie!!! wątek zamknięty Takiego lokalu brakowało na kulinarnej mapie Gdańska! Przepyszne jedzenie,...
~Borys
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry