Widok

Patio Róży

Chwarzno Patio Róży Temat dostępny też na forum:
witam, czy ktos zastanawia sie nad mieszkaniem w Gdynia Chwarzno budowane przes Hosse- osiedle Patio Rózy?:)
wymienmy sie opiniami,pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam, Czy ktoś się zastanawia???
Zostały już tylko 34 mieszkania z 90 :)

Wejdź, poczytaj i porozmawiaj z przyszłymi mieszkańcami :)

http://sokolka.xwp.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Ty sie zdecydowalas?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak :) na Patio :)

Jest tam nas sporo - nie tylko na Patio, ale i na kolejne ich inwestycje, także myślę że jest tam bardzo dużo przydatnych informacji m.in od osób już mieszkających na Sokółce, od klientów Hossy (rewelacyjnie doradzą z czym uważać :)) i od tych którzy planują i w jakiś sposób przesądowali już rynek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz moze gg?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odbierz wiadomość na tym drugim forum sokółki, prześlę ci tam GG
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyslalam Ci wiadomosc na tym forum:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na razie nic nie dostalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mam-odpisuje - też ci przesłałam wiadomość wcześniej - odbierz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak się mieszka w Patio Róża?

Szukam osiedla dla siebie i wygląda to na ciekawą ofertę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie kupiłem mieszkanie w Patio Róży - jest winda, hala garażowa, cisza i spokój. Wykończenie mieszkanie wysoki standard, jednak ścianki działowe z karton gipsu, nie można zainstalować przesuwanych drzwi.
Podczas przyjęcia stwierdziłem ponad 20 usterek, ale je usunięto w przeciągu 3 tygodni. Uwaga podpisuje się 2 akty notarialne - jeden na mieszkanie, drugi /za ponad miesiąc na halę garażową/. Przed blokiem zbyt wąskie miejsca postojowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To dobrze, że są dwa akty. Przynajmniej można oddzielnie sprzedać miejsce postojowe w hali garażowej i mieszkanie.


A te ścianki to jak się sprawują? Dobrze tłumią dźwięki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwięk tłumią nieźle, ale ten wysoki standart to przesada. W łazienkach wszystkie instalacje na wierzchu. Trzeba rozwalać ścianki, posadzki żeby to schować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli kupuje się jednym aktem to też można oddzielnie sprzedać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś czeka na mieszkanie w budynku nr 5?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja czekam na mieszkanie w bud. 6 ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja rowniez czekam na mieszkanie bud.6.
Ale przedstawione opinie na roznych forach odnosnie patio rozy sa nie najlepsze...zobaczymy w praktyce.Pozdrawiam sasiadke.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez czekam na budynek 6..ale cos z 5 sie opozniaja wiec pewnie i 6 bedzie oddana po terminie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Narazie mówią nam o terminie oddania na koniec listopada myślicie, że to się jeszcze opóźni? My też właśnie kupujemy mieszkanie w budynku nr 6
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja również czekam na mieszkanie w budynku nr 6, może by zorganizować jakieś forum:)
myślę, że budynek 6 się nie opóźni, ponieważ mogą nadrobić latem.
pozdrawiam sąsiadów:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mąż, który zna się na budownictwie z postępu prac mówi, że może wyrobią się nawet na październik ale to zależy od urzędowych odbiorów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie się przymierzam i bardzo mi odpowiadałoby tutaj mieszkanie 2 pokojowe. Jednak trochę się boję tych bloczków silikatowych bo one nie dają ciepła takiego jak cegła -pustak ceramiczny.No i nie wiadomo jaka to opłata będzie całościowa miesięczna bo są tutaj bajery, za które my zapłacimy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patio Róży ma ukryte ceny. Deweloper kusi ceną za 3,5 tys / m. Ale cena wlicza metry pustki nad pokojem w mieszkaniu dwupoziomowym. Żenada! Jest to również niezgodne z prawem. Hossa odwala wielką ściemę, sprawa w sam raz dla UOKIK. Cena realna jest relatywnie wysoka ale nie każdy to zauważy i czasem kupi przeciętne mieszkanie, w przeciętnej cenie za to z dala od miasta.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
lepsze to niż Szadółki :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dokładnie, a poza tym to naprawdę fajne osiedle. Mieszkamy tu od półtora roku i za nic nie zamieniłabym się na inne osiedla. Przed zakupem mieszkania zwiedziliśmy ich naprawdę wiele. Rozważaliśmy wiele innych rejonów Trójmiasta i okolic. A teraz jeździmy na inne osiedla w ramach spacerów, a przy okazji oglądania i porównywania czy dokonaliśmy dobrego wyboru. I nadal jestem zdania, że to był dobry wybór. Co oczywiście nie zmienia faktu, że tu też nie jest idealnie. O różnych niedoróbkach można przeczytać na forum sokółki. Ale wiem z wielu źródeł, że takie rzeczy zdarzają się też na innych osiedlach, u innych deweloperów. Podsumowując polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, my również zastanawiamy się nad Patio Róży, mieszkań zostało już nie wiele myślałam o tym http://www.hossa.gda.pl/patiorozy/loft-5-b-16/o/864 ale nie jestem przekonana do takiej małej kuchni połączonej z jadalnią 20 metrów to trochę mało no i nie wiem jak sprawdzają się w praktyce mieszkania dwupoziomowe.
Może lepiej kupić w Wiczlino Ogród http://www.hossa.gda.pl/wiczlino-ogrod/lokal-mieszkalny-11-b-15/o/1141, ale tam osiedle nie jest ogrodzone a mi się to bardzo podoba, sama nie wiem, no i trochę dalej.

Proszę o rady jakiekolwiek :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nikt nie mieszka w lofcie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja co prawda nie mieszkam i nie będę mieszkać w lofcie, ale znajomi mają loft akurat w Patio Róży tylko wcześniejszym i sobie chwalą.

A co do wybory Wiczlino Ogród i Patio, to na jedno i drugie jedzie ten sam autobus, odległość między nimi to chyba jeden przystanek.
A Patio sprawia wrażenie tak trochę bardziej kameralnego, Wiczlino Ogród bardzo blisko siebie się wydają te bloki.
Patio ma ogrodzony ogród i miejsce do zabawy przez dzieci.
A to mieszkanie z Wiczlina może też być ciemne bo jest bardziej północne niż pn-zach chyba.
Ale sam układ mieszkania ciekawszy na Wiczlinie ;)

Ogólnie trudny wybór, mieliśmy podobny :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze, żeby było trudniej zastanawiamy się nad tym mieszkaniem
http://www.hossa.gda.pl/sokolka/lokal-mieszkalny-3-c-16/o/386
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też ciekawe, ale mniejszy metraż, strony te same ;) i czas oddania ten sam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
odradzam ze względu na lokalizację, kiedyś Gdynia Zachód zapowiadała się bardzo ciekawie dzisiaj to przyszła Osowa, rano 1,5 godziny żeby się wydostać, 16 żeby się dostać na Patio Róży 2 godziny, jak nie daj Boże coś się na obwodnicy stanie to koniec, wszystko z obwodnicy na Chwarzno zjeżdża aby nie stać, samochody się zagrzewają jeden wielki cyrk i porażka, pracując na etacie 8-16 w domu tylko śpisz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nieprawda, z połaczeniami wcale nie jest źle. Poranne korki trwające miniej więcej od 7.15 do 8.15 rozładowują się w okolicy obwodnicy, do obwodnicy w porannym szczycie jadę ok. 10-15 minut max od ronda z Sokółki, potem idzie już znacznie szybciej. Małe spowolnienie przy wjeździe na Witomino, ale bez tragedii. W ciągu trzech lat jak tu mieszkam, raz zdarzyła się taka sytuacja, że rzeczywiście coś wydarzyło się na obwodnicy tak, że wszyscy tu zjeżdżali i wszystko stanęło. Jeśli chodzi o porównanie do Osowy, to uważam, że tu jest znacznie przyjemniejsze otoczenie. Myślę, że nie ma na co narzekać, a raczej można się cieszyć z mieszkania w tak fajnej okolicy :))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chyba pieszo chodzisz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z Osowy można się jeszcze wydostać przez Owczarnie, gdzie stoję rano max 5 minut, a z Wiczlina już oba wyjazdy (przez Chwarzno i Dąbrowe) są bardzo zakorkowane, wiem co mówię bo znajomi z pracy mieszkają w Wiczlinie i ja często jestem szybciej od nich w pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Materiały są na dobrym poziomie, wszystko skrupulatnie sprawdzane, usterki usuwane, estetyczne i osiedla są położone na szczycie. Jedyny minus, to taki, że będzie tam tak betonowo jak Fikakowo, inwestycje są już tak rozplanowane. Będą tam kina, galerie, drugie centrum Gdyni. Ale zabraknie przestrzeni, za 5 lat będzie tam tylko kilka drzewek a przybędzie ponad 60000 mieszkań. Szkoda, że nie budują tam wyższych budynków od 8 piętra mielibyście widok na morze. Jeśli na obwodnicy są korki, to można niektóre rejony objechać wiochami >teraz, za 5 lat może być lipa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Biuro Inżynierskie AKTA (3 odpowiedzi)

hej hej! Serdecznie odradzam tego admin z Gdynii. Nie tylko nam nie pomagał, ale chciał nas...

do góry