Widok

Patio Róży

Chwarzno - Wiczlino Patio Róży Temat dostępny też na forum:
witam, czy ktos zastanawia sie nad mieszkaniem w Gdynia Chwarzno budowane przes Hosse- osiedle Patio Rózy?:)
wymienmy sie opiniami,pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
jeśli kupuje się jednym aktem to też można oddzielnie sprzedać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś czeka na mieszkanie w budynku nr 5?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzwięk tłumią nieźle, ale ten wysoki standart to przesada. W łazienkach wszystkie instalacje na wierzchu. Trzeba rozwalać ścianki, posadzki żeby to schować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To dobrze, że są dwa akty. Przynajmniej można oddzielnie sprzedać miejsce postojowe w hali garażowej i mieszkanie.


A te ścianki to jak się sprawują? Dobrze tłumią dźwięki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie kupiłem mieszkanie w Patio Róży - jest winda, hala garażowa, cisza i spokój. Wykończenie mieszkanie wysoki standard, jednak ścianki działowe z karton gipsu, nie można zainstalować przesuwanych drzwi.
Podczas przyjęcia stwierdziłem ponad 20 usterek, ale je usunięto w przeciągu 3 tygodni. Uwaga podpisuje się 2 akty notarialne - jeden na mieszkanie, drugi /za ponad miesiąc na halę garażową/. Przed blokiem zbyt wąskie miejsca postojowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
i jak się mieszka w Patio Róża?

Szukam osiedla dla siebie i wygląda to na ciekawą ofertę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam-odpisuje - też ci przesłałam wiadomość wcześniej - odbierz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na razie nic nie dostalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wyslalam Ci wiadomosc na tym forum:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odbierz wiadomość na tym drugim forum sokółki, prześlę ci tam GG
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz moze gg?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak :) na Patio :)

Jest tam nas sporo - nie tylko na Patio, ale i na kolejne ich inwestycje, także myślę że jest tam bardzo dużo przydatnych informacji m.in od osób już mieszkających na Sokółce, od klientów Hossy (rewelacyjnie doradzą z czym uważać :)) i od tych którzy planują i w jakiś sposób przesądowali już rynek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Ty sie zdecydowalas?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, Czy ktoś się zastanawia???
Zostały już tylko 34 mieszkania z 90 :)

Wejdź, poczytaj i porozmawiaj z przyszłymi mieszkańcami :)

http://sokolka.xwp.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gecco Deweloper (12 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (419 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry