Patrycja - ocena
~Patrycja
77.236.29.*
(4 dni temu) 22 czerwca 2026 o 10:52
Bardzo serdecznie polecam! Odebrany sprzęt działa bez zarzutu, naprawa przebiegła bardzo sprawnie! Obsługa naprawdę top, wysoka kultura osobista. Jeśli szukacie miejsca, gdzie chcecie szybko i bezproblemowo naprawić sprzęt, to naprawdę polecam !
0
0