Bardzo serdecznie polecam! Odebrany sprzęt działa bez zarzutu, naprawa przebiegła bardzo sprawnie! Obsługa naprawdę top, wysoka kultura osobista. Jeśli szukacie miejsca, gdzie chcecie szybko i bezproblemowo naprawić sprzęt, to naprawdę polecam !