Z samego serca polecam biuro detektywistyczne. Po pierwszej rozmowie,wróciła nadzieja że wszystko jest do odzyskania. Rozmowa przeprowadzona w miłej atmosferze,podejście profesjonalne. Wszystkie prowadzone działania były mi na bieżąco przekazywane.