Widok

Paula - ocena

Prestige Lingua Temat dostępny też na forum:
Świetne zajęcia i super Pani prowadząca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Paulo, bardzo dziękujemy za miłą opinię. Cieszymy się, że zajęcia zostały tak dobrze odebrane, a osoba prowadząca stworzyła atmosferę, która sprzyja nauce.

W Prestige Lingua zależy nam na tym, aby nauka języków była praktyczna, przyjazna i dobrze prowadzona od pierwszych spotkań.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie na zajęcia w naszej szkole językowej w Straszynie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka i Szkolnictwo

Anka - ocena (6 odpowiedzi)

Jeżeli zastanawiacie się nad X LO w Gdyni to odradzam. System oceniania to porażka. Szkoła marzeń...

do góry