Widok

Paulina Czechowska - ocena

Jestem bardzo zadowolona z usług biura pośrednictwa nieruchomościami DOMO w Gdańsku. Cały proces sprzedaży mojego mieszkania przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie, a zespół pracowników był zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania i rozwiązać wszelkie wątpliwości.

Przede wszystkim chciałabym pochwalić agenta, który się mną zajmował - pana Marcela, który wykazywał się ogromną wiedzą na temat rynku nieruchomości. Dzięki jego zaangażowaniu udało się sprzedać moje mieszkanie po bardzo atrakcyjnej cenie. Ponieważ też nie jestem z Trójmiasta, pan Marcel był zawsze dostępny, odpowiadał na moje wiadomości i dbał o to, aby cały proces przebiegał jak najbardziej bezproblemowo z moim minimalnym zaangażowaniem, informując mnie na bieżąco o wszystkich czynnościach.

Dodatkowo, biuro zapewniło mi także profesjonalne wsparcie administracyjne, co bardzo ułatwiło mi cały proces. Dokumentacja była starannie przygotowana, a wszelkie formalności załatwiane były szybko i sprawnie. Ogólnie rzecz biorąc, mogę z czystym sumieniem polecić biuro pośrednictwa nieruchomościami DOMO każdemu, kto poszukuje profesjonalnej obsługi i skutecznego wsparcia przy sprzedaży l
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Paulino, dziękujemy za owocną współpracę i polecamy się na przyszłość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry