Widok

Paulina - ocena

Przedszkole Montessori nr 1 Temat dostępny też na forum:
Moje dziecko przygodę z placówką zaczynało trzy lata temu w grupie Toddlers, a obecnie chodzi do przedszkola. Dziś wracało po przerwie wakacyjnej i już na parkingu na powitanie rzuciło się jednej z pań w ramiona - to mówi w zasadzie samo za siebie :) Jako rodzic jestem dodatkowo bardzo zadowolona z profesjonalnej kadry, możliwości rozwojowych, rozwoju mojego dziecka, chęci współpracy oraz dbałości o catering, który zapewni dzieciom zdrowe jedzenie. Pracownicy - choć obowiązków im nie brakuje - zawsze chętnie słuchają sugestii rodzica, przestrzegają np. zaleceń terapeutycznych i zwiększają swoje kompetencje. Dzieci mają także możliwość ćwiczyć obowiązki domowe. Budynek jest ładny, placówka czysta, plac zabaw dobrze wyposażony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy bardzo za zaufanie, jakim nas obdarzacie i za dobrą współpracę.
Miło jest wiedzieć, że jesteście zadowoleni z naszych usług. Dodajecie Państwo motywacji do jeszcze lepszej pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Angielski dla dorosłych (41 odpowiedzi)

Chciałabym pójść do jakiejś szkoły językowej na kurs angielskiego. Mogłybyście polecić...

Marketing tylko gdzie?? (7 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Po kilku latach przerwy postanowiłam w końcu wybrać się na studia. Wybór padł...

SP 45 Gdynia opinie (7 odpowiedzi)

Witam, Chciałabym zasięgnąć opinii o SP 45 w Gdyni (Dąbrowa). Czy ktoś może posłał dziecko do...

do góry