Nie jestem wielką fanką mąki matchy, ale lubię jej działanie, dlatego od pewnego czasu trochę z nią eksperymentuję, szukając swojego smaku. Tak trafiłam do Moya Matcha i przyznaję, że jestem zachwycona! Matcha była pyszna! Zupełnie inna niż się spodziewałam, a wzięliśmy wersje raczej mniej słodkie. Dodatkowo świetna lokalizacja i przepiękny wystrój lokalu. Obsługa bez spiny, na luzie i nie spodziewałam się, że to również będzie na plus :) Z pewnością wrócę!