Widok

Paulina - opinia

Agent: krzysztof konefał

Po nieudanej próbie sprzedaży mojego mieszkania z pomocą dużej agencji pośrednictwa nieruchomosci zwróciłam się o pomoc do pani Jolanty Starnawskiej. Ponieważ mieszkam na drugim końcu Polski, byłam pełna obaw i zniechęcona bo wydawało mi się że sprzedaż mieszkania bez praktycznie żadnego udziału z mojej strony będzie bardzo trudna.
Pani Jolanta przydzieliła mi pana Krzysztofa Konefała jako agenta.
Prawdę mówiąc nawet nie wyobrażałam sobie że usługa pośrednictwa sprzedaży mieszkania może mieć taką jakość. Pan Krzysztof zajął się po prostu wszystkim- od pomocy w homestagingu, organizacji sesji fotograficznej, prezentacji mieszkania, ogarnięcia piwnicy (!), doglądania mieszkania, po pełną obsługę w zakresie dokumentacji, wyręczając mnie w odbiorze dokumentów z urzędu i biura zarządcy wspólnoty, załatwienie notariusza, a nawet podpisanie umowy wstępnej sprzedaży w moim imieniu.
Pan Krzysztof sprzedał moje mieszkanie w dwa miesiące, za moją cenę wyjściową. A wszystko w super miłej atmosferze, cały czas w kontakcie, z uprzejmością i zaangażowaniem.
Jeśli będę kiedyś znowu sprzedawać/kupować nieruchomość, chciałabym mieć takiego agenta jak pan Krzysztof.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie dziękuję za przemiłą i owocną współpracę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry