Widok

Paw

Czy jest dozwolone trzymać pawia w Bojanie na osiedlu??? Nie będę wymieniać po nazwisku kto takiego trzyma , ale on strasznie się drze zwłaszcza rano. Wcześniej mieli koze, która meczała całe dnie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Ty się Liluś droga musisz chyba przeprowadzić do miasta, bo na wsi kozy, krowy, jeże, i inne stwory to raczej norma.

W mieście będą cię drażnić jedynie odgłosy ścigających się swoimi przechodzonymi TDI małolatów, motocykle, smród spalin i drące się całymi dniami pod oknami tabuny dzieciorów oraz ujadające psy (żadnych kóz, czy innych irytujących pawi).
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co prawda w Bojanie ścigają się tylko motocykle i quady, ale ryk też jest przedni. Oprócz tego: tabuny dzieciorów - są. Ujadające psy: 100 razy więcej niż w mieście. Smród spalin: ooo, te wyziewy z bojańskich kominów... A do tego unoszący się w powietrzu od czerwca od września aromat obornika - no cud, miód, malyna! Co tu jeszcze mamy? Boisko, gdzie nie tylko rozwrzeszczane dzieciary, ale jeszcze kretyńskie festyny. Całonocne imprezy mamy, z muzyką, a jakże - żeby pół wsi słyszało. Pokazy sztucznych ogni w środku nocy mamy. A nawet strzelaniny, jak myśliwym się zachce. No i nie zapominajmy o najważniejszym czasoumilaczu: kościelnych dzwonach. Te jak pier...ną, to już naprawdę jest komplet.

Po prostu żyć nie umierać, taka cisza i spokój w tym Bojanie!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 17

Zawsze można w lesie szałas zbudować i tam zamieszkać. Cisza, spokój, nikt nie przeszkadza, podatków nie trzeba płacić.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szczerze? Kiedy się tu przeprowadzałam 10 lat temu z centrum Gdyni, myślałam „łał, w końcu odpocznę”. A co mam? Zapier...ce dzień i noc Majora Bojana samochody, smród z kominów sto razy gorszy niż w mieście (bo tam starymi gaciami nikt nie pali, budynki muszą mieć aktualne przeglądy), boisko z drącymi mordę dzieciarami pod bokiem, nieustanne hałasy od rana do nocy - jak nie dzwony kościelne to roboty drogowe albo straż pożarna, a jak nie to, to sąsiedzi imprezują do rana tak, że całe Bojano słyszy, albo odpalają kosiary. A jak już nastanie chwila wymarzonej ciszy, to kretyni odpalają samolociki zdalnie sterowane i brzęczą nimi pół dnia. Albo inny d**il lata nad głową na paralotni z jakimś ogłuszającym silniczkiem. I to ma być ten spokój?! Toż to jest istny pitolec! Na osiedlu z wielkiej płyty jest ciszej - wiem, bo wychowywałam się na takim.

Owszem, zamierzam się wynieść. I to jak najdalej!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15

Na Syberii podobno jest cisza i spokój
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie, w na Dworcu Centralnym w Warszawie jest większy spokój.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kwiaty chcesz na drogę, czy owacje na stojąco? Przynajmniej paw będzie bezpieczny i na forum spokój. Do sprzedaży domu też zrobiłaś świetną reklamę, nie zapomnij dopisać tego w ogłoszeniu. Ciao
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Idiota .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam w bloku na osiedlu z "wielkiej płyty" i powiem tak - może było ciszej, kiedy się wychowywałaś na takim osiedlu, bo w tamtych czasach jak ktoś z sąsiadów miał wiertarkę udarową, to był gość.
Teraz chyba każdy domowy majsterklepka ma sprzęt i co najgorsze - wciąż nowe pomysły na zmianę aranżacji swojej klitki.
I tak np. w mojej klatce schodowej sąsiad nade mną zaczął remont w grudniu ub.r., przerwał go jedynie na święta i Sylwestra i skończył go z końcem marca. Były dwa tygodnie spokoju i .... remont zaczął sąsiad dwa piętra niżej a skończył pod koniec czerwca. No i od połowy lipca do końca sierpnia remontował sąsiad zza ściany. A jeszcze w sierpniu rozpoczął się kapitalny remont na klatkach schodowych, który trwa do dziś (pomimo, że poprzedni był przed trzema laty i nie było przesłanek do kolejnego).
Tak więc nie tłumacz mi, że w "wielkiej płycie" jest ciszej, niż gdziekolwiek, bo w tym dziadostwie - jak sąsiad z parteru wierci 150siąty otwór pod haczyk na obrazek, to mi na czwartym piętrze zęby w dziąsłach się obluzowują).
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie mówię, że w wielkiej płycie jest ciszej niż gdziekolwiek. Z pewnością są cichsze miejsca. Ale nie po to wyprowadzałam się na wieś, żeby teraz spać w zatyczkach. Znam takich, co narzekają na piejącego koguta - zazdroszczę im. Mnie budzą najpierw dzwony, a zaraz potem włączają się sąsiedzkie kosiary. Bo oczywiście do ogródka o powierzchni 20 m2 koniecznie potrzebna jest największa kosiarka, jaką można dostać na rynku. W garażach bramy pootwierane, w każdym ktoś coś tnie, coś piłuje, dzieciaki latają, wrzeszczą - oszaleć można. W bloku mieszkałam na 9 piętrze, to chociaż odgłosów z zewnątrz nie było słychać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Skoro masz taki wrażliwy słuch, to trzeba było zainwestować w okna o lepszych parametrach dźwiękoszczelnych.
Podejrzewam że przeszkadza ci także: rolnik który orze swoje pole o poranku lub w nocy, samoloty startujące między 5 a 7 rano z Rębiechowa, wesela w Magnacie. Pewnie należysz do takich osób, które ostro protestują gdy komuś coś się stanie w środku nocy i przyjechałaby karetka na sygnale.
A jeżeli mieszkasz tam gdzie sądzę - w okolicach stadionu i miejsca gdzie bawią się modelarze, to niebawem może się zdarzyć że wybudują ci pod oknami kolejkę miejską :-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Owszem, mam wtażliwy słuch, dlatego wydałam na okna masę pieniędzy. I 90% czasu siedzę przy zamkniętych, bo smród z zewnątrz i tak uniemożliwia ich otwarcie, ale kosiara sąsiada przebije się nawet przez mur oporowy.

Tak, wyprowadzając się na wieś o tym właśnie marzyłam - o siedzeniu przy zamkniętych oknach z powodu hałasu i smrodu... Zresztą już sama rada świadczy o panującym tu absurdzie - po co komu dźwiękoszczelne okna, gdy na zewnątrz taka cisza, hm?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

@Maryla ...może czas już wyprowadzić się z namiotu/szałasu. Zima nadchodzi dużymi krokami :-p !!! Wszystko ci przeszkadza, dzwony, rolnicy, hobbyści, "dzieciary", itd, itp.. Jest sposób aby rozwiązać ten problem, zadowoleni będą wszyscy. wyprowadź się. najgorsze,to gdy na wieś, przeprowadza się "wieśniara" ,
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hahaha, spokojna głowa o mój dom. I to nie ja jestem wieśniara. Wieśniackie są dzwony w kościele „byle głośniej”, wesela z disco polo grzmiącym na całą wieś, właściciele okolicznych domów, którzy sądzą, że weekend bez koszenia trawniczka jest stracony, a samochód koniecznie trzeba wypucować na podjeździe przy otwartych szybach, rycząc przy tym muzą rozkręconą na full... Te wszystkie trampoliny w ogródkach, dzieci wrzeszczące, jakby je ze skóry żywcem obdzierano, quady, modelarze, cała ta zgraja buractwa, która zasiedliła to spokojne kiedyś i piękne miejsce.

Kiedy się tu wprowadzałam, miałam jednego sąsiada, w kościele nie było jeszcze nawet dzwonnicy, a pod mój dom przychodziły lisy i sarny. Powietrze było czyste, śpiewały ptaki, muczały krowy. Teraz słychać tylko hałas, czuć tylko smród. Naokoło Brajankowo. I tyle zostało z Bojana. Brajankowo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

Maryla, nie trybisz, wszyscy robią tobie na złość. kosiarka chodzi nawet gdy trawy nie ma. Dzwony też biją na złość tobie, cała wieś zrzucała się na ich montaż. Hrabina z drugiego piętra, przeprowadziła się na wieś i chce wszystkich umoralniać.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Maryla nie rozumiem jednego, wyprowadziłas się do Bojana a przecież 10 lat temu było widać w jakim kierunku się rozwija. Przemysł, usługi, magazyny itp tego będzie coraz więcej, a z tym wiąże się hałas i smród.
Ps, całe szczęście nie jesteś moja sąsiadka, już sobie wyobraziłem Twoje focha jak wychodzisz na dwór.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Skąd wiesz, czy nie jestem twoją sąsiadką? Może to na mnie tak się gapisz z wywalonym ozorem, kiedy przechodzę obok twojego domu? Nigdy nie wiesz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Niemożliwe, ja nie mam sąsiadów :) w promieniu 300 metrów żadnego domu. Złą lokalizacje wybrałaś na swój dom
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Maryla, wszyscy się na ciebie gapią z wywalonymi jęzorami i wielkimi gałami, bo takiego dziwoląga trudno nie zauważyć. Powinnaś w objazdowym cyrku występować, jako atrakcja.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ano gapią się, to prawda. Ale to „dzień dobry, sąsiadko, może pomóc?”, „a dokąd to w taki piękny dzień?”, „sąsiadka po zakupy? może podwieźć?” to chyba nie dlatego wykrzykują, że uważają mnie za dziwoląga, tylko z całkiem innego powodu. I żony ich do domu zaganiają też nie dlatego, że taki ze mnie dziwoląg. Oj nie. Niestety. Bo mnie takie śmieszne podrywy zupełnie nie interesują. Więc jak następnym razem będziecie się ślinić, drodzy panowie, pomyślcie, że głupio wyglądacie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14

No to w końcu się wyjaśniło o jakiego Pawia chodzi .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Marylka powinnaś kupić w aptece Maść na ból d*py, może Ci pomoże.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na Marylę ktoś puścił pawia?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pawie gody dopiero w kwietniu także zaciskać poślady i nie dać się sąsiadą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale swoją drogą to forum jest doskonałe. Taki papierek lakmusowy polskiego piekiełka, tak jak je lubi opisywać Smarzowski. Te kubły pomyj gotowe do wylania, coś pięknego. Dwóch zdań poprawnie po polsku napisać nie potrafi jeden z drugim, ale za to ziać nienawiścią - każdy. Jesteście cudowni. Polacy buraczki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

Coś mi się zdaje ze tak ślinią przez to „pawie oczko”:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj muszę się poniekąd zgodzić. Taka "Marylka" mająca nos do chmur. Mająca mniemanie, o sobie, co najmniej jak o Skłodowskiej. A w rzeczywistości. Gdyby miała skoczyć z poziomu swego EGO na poziom swego IQ. Bez spadochronu, biedactwo, by się zabiło. ;-)
A od Polaków wywłoko - to WARA!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Płaczę. Dziękuję, dawno nikt mnie tak nie rozbawił, polaku!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wczoraj też śmierdziało z rana na Bojanie. Ktoś coś chyba miesza, a potem jest z tego czarnoziem. Normalna choroba. Aż okien nie można otworzyć w sobotę...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak same zgniłe jaja waliło i o dziwo pawia nie słychać...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
"W Bojanie na osiedlu"... ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tam w Bojanie - "na osiedle" - to z pociągu wysiada się na stacji Bojano Centralne (i dalej taryfą), czy Zachodnie? Gdzie bliżej na "osiedle" z pawiem, do Lilki?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lila, najlepszy sposób to kupić sokoła. Jego się boją podobno nawet pawie. Ale uwaga, na kozę może nie zadziałać.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

normalnie zaraz strzele "Paw"ia, Lila wszystko mozna trzymac ...ale jak widac nikomu nie dogodzisz jednym paw przeszkadza innym sr*...cy pies w lesie.... zlitujcie sie narody...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba lepiej Paw czy Koza niż np przystanek autobusowy w centrum? Serio. Jak Ci coś przeszkadza to idź porozmawiaj z sąsiadem a nie wyżalaj się na forum.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lisa widziałem ostatnio na ścieżce rowerowej chyba komuś uciekł ze smyczy :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy jest jakiś przepis zarabiający trzymać w mieście zwierzęta inwentarskie lub trzode chlewną? Bo znam wiele takich przypadków. To teraz jak chcecie na wsi tego zakazać. A koguty wam nie przeszkadzają? A szkoda pisać...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Lila proponuję pokazać mu kto dominuje na osiedlu, zakradnij się i zagadaj go na śmierć, skoro świt oczywiście i nagraj to proszę. Roszczeniowe społeczeństwo.... śmiechu warte
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
A może to słynny złoty paw ?
https://m.youtube.com/watch?v=VAqX1ewH7lU
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Litosci!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba lepiej paw, jak pyton
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może gdyby "pyton", to by się uspokoiła ;-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pewnie żona d**ila co motocyklistów od cwokow wyzywa :) no ale cóż... Wiele tu takich
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Droga "Marylo" skoro jestes tak oblatana to po kiego wala sie budowalas w Bojanie, to chyba kazdy bez wiekszej wyobrazni wiedzial w owym czasie, ze sie to miejsce rozwinie w taki a nie inny sposob, jak ktois chce mieszkac sielsko to albo w Bieszczady albo do puszczy kampinowskiej.....ale Ty Marylka powinnas sie wyprowadzic do zlotopolic!!!
p.s. bez urazy ale ty nie szczedzisz slow obrazajac innych. a co do saren I lisow to podchodza pod moj dom kazdego dnia , moze mialy Cie poprostu dosyc.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Po tego wała się budowałam, że mi się tu podobało. A teraz przestało podobać, między innymi przez takich jak ty.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
I tak sobie czytam jakiś czas drodzy współmieszkańcy i sama nie wiem... Nie znoszę, jak ktoś się wywyższa... Ale nie znoszę też, jak się obrażacie. A każdą wskazywaną niedogodność kwituje nie hasłem: Jak Ci się nie podoba, to won.
Lubię tu mieszkać, nie przeszkadzają mi kosiarki, dzwony i dzieciaki. Ale jak się tu wprowadzałam nie było mowy o boisku, o festynach w niedzielę, w trakcie których głowa skaczę mu po poduszce, o nowych domach w których właściciele dla przyoszczędzenia palą bóg wie czym... Nowi owszem, muszą się dostosować, ale myślę sobie, że rdzenni mieszkańcy również.
Gdynianie przyjeżdżali tu sobie puszczać głośne samolociki. Okej, ale wtedy latały sobie nad polami, a nie nad dachami domów, podobnie pierdzące, głośne motory.
Nie można zjeść ciastko i mieć ciastko.
Wszyscy musimy się na nowo nauczyć współistnieć w tym naszym grajdole.
Wyzwiska i wzajemne obrażanie się z pewnością nam w tym nie pomogą.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Droga M. a czy kogokolwiek zapytałaś o takowy rozwój naszej wsi? czy kupując tu działkę pofatygowałaś się do urzedu gminy zedy dokładnie przestudiować plan rozwoju Naszej pięknej miejscowości?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie mogłam przestudiować planu, bo wszedł dopiero w 2007 roku, a działkę kupiłam sporo wcześniej i budowałam dom na podstawie warunków zabudowy. Z drugiej strony, od 2007 roku w PZP sporo się zmieniło. I nie wiem, do czego pijesz???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Otóż to. Ja swoją działkę kupiłam w 2005 roku, wtedy o planie nikt nie słyszał. Projekt domu sporządzany był na podstawie warunków zabudowy. Kiedy przyjeżdżałam tu najpierw oglądać działkę, a później doglądać budowy, zapewniano mnie, że naokoło będzie pusto, bo „na tamtych terenach, pani kochana, to w ogóle nic nie może powstać, one do gminy należą i nie można na nich budować”. Powtarzali to wszyscy, sprawdziłam w gminie i była to prawda. Tereny były oznaczone jako nienadające się pod zabudowę. Ale minęło parę lat, znalazł się obrotny developer z odpowiednią kasą... Poszła łapówka i nagle tereny okazały się zdatne. W ciągu dwóch lat powstało wokół mnie istne osiedle. Wykarczowali drzewa, rozwalili piękną zieleń. Teraz są domki, szeregowce, brać, wybierać. Tylko dawnego spokoju próżno szukać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgłosiłaś łapówkę, to poważna sprawa. Teraz Ty możesz mieć jeszcze jeden kłopot, poważniejszy od pawia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcesz mieć naokoło spokój? Kup 100 hektarów ziemi, zbuduj dom w samym centrum, a naokoło wybuduj murowany płot na 4 metry. To wygląda tak że ja mogę sobie postawić dom, ale ktoś obok mnie nie może postawić domu bo ja chcę mieć spokój. Przecież to oczywiste że w Bojanie przy trójmieście będzie dużo zabudowań, bo wszyscy z miasta tam pouciekają by mieć spokój. Jak chcesz mieć spokój to możesz kupić dom na wschodzie polski, tam mogę zapewnić że będziesz miała spokój.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mamy problem z czytaniem ze zrozumieniem, co? Po pierwsze to nie ja zgłaszałam zastrzeżenia do pawia, u mnie żadnego pawia nie ma. Po drugie nie miałabym nic przeciwko domom w pobliżu, gdyby ludzie w nich mieszkający zachowywali się w sposób cywilizowany. A zachowują się klasycznie: jestem pan na włościach, mogę wszystko, bo to moja ziemia jest teraz. Hałasują (ostatnio kosiara chodziła o 23), śmiecą, smrodzą, nie liczą się z niczym ani z nikim. Quady pokupowali i straszą okoliczne zwierzęta, skutkiem czego także żurawie, które co roku budziły mnie swoim pięknym krzykiem, przestały tu zaglądać. Brajankowo. Ważne, żeby kiełbacha na grilla była i piwsko się zgadzało.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co tobie kiełbasa przeszkadza i piwo, jak dla mnie możesz grillować trawę, bakłażany nawet starego buta
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znowu problem z czytaniem. Nic mi nie przeszkadza. Sęk w tym, że to jest jedyne, co się tutaj teraz liczy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

To twoje widać priorytety. Rozumie ze teraz wszyscy mamy pytać ciebie o zgodę, ustalenie terminu, oraz menu na towarzyskie spotkania. Szeryf sie znalazł, startuj w. wyborach, masz okazje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zawsze mnie zadziwia, jak to jest, że spytasz o pogodę, a ludzie na ciebie nawrzeszczą, że masz pretensje o to, że deszcz pada. Powiesz, że słońce świeci - usłyszysz, że nigdy nic ci nie pasuje. Skąd się bierze ten nieprawdopodobny pęd do całej litanii (z życiorysem włącznie) bzdetów, które ktoś rzekomo myśli lub sądzi? Jeszcze mi napisz, że pewnie z PiS-u jestem i już będziesz mieć komplet argumentów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pani Karolino! Tak, koza jak i paw należą do,, mnie", kozy na czas obecny nie ma ale jeżeli Pani się nie uspokoi i nie przestanie się wdzierać na swoje dzieci co również tak samo u nas na podwórku genialnie słychać o co są afery to prędzej czy później do Pani zapuka opieka społeczna. Na tak zwanym przez Panią osiedlu ( gdzie mieszka Pani obok chlywa, działek, pól i budujących się domów) jest dozwolone trzymanie Pawia i kozy! Pani to chyba za dużo śni o bezludnych wyspach :) Ahh.. Radzę zainwestować w zarąbiste wakacje bo od jutra kogut wbija na osiedle!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chciałem w poprzedniej wiadomości dodać że jeżeli Pani zachowanie wobec dzieci się nie uspokoi to koza wróci na osiedle :))
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

A tak z innej beczki:
Też myślę o kozie koło domu. Mam pytanie gdzie najbliżej Bojana jest jakiś zawodowy Cap co by tą kózkę co roku zapładniał?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jako wielbicielka kóz (genialnie strzygą trawę i ogólnie są świetnymi zwierzakami, mądre i wierne jak psy) mogę dorzucić swoje trzy grosze w temacie - kozę można adoptować od animalsów (otoz animals). Co się natomiast tyczy produkcji mleka (czyli kwestia zapładniania), to nie wiem, bo nie spożywam akurat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kozka była cudowna, przyjezdzalam do niej z drugiego końca Bojana, tak tylko popatrzeć na nią. Nie rozumiem jak ludziom może przeszkadzać paw czy koza. A co powiecie na sąsiada, który w godzinach nocnych wsadza dziecko na grający samochód zdalnie sterowany i hałasuje, nie patrząc, że dookoła ludzie śpią. Oczywiście z dewizą,,jestem u siebie,,Ludzie inteligentni i kulturalni wiedzą, że również na swoim podwórku obowìązują jakieś zasady a cisza nocna jest przestrzegana
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wolność Tomku w swoim domku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

I basta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lepszy paw w garści ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co jest z Pawiem .Żyje jeszcze czy wigilia go wchłonęła ?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paw ma się bardzo świetnie :) dołączyło do niego towarzystwo jak wspomniałem powyżej :) pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zatem dobre wiesci bowiem już się martwiłem że przejął się hejtem i wykorkował:)
Niebawem będzie miał więcej kumpli na „osiedlu” może dodadzą mu otuchy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super ;) właśnie podziwiam,, śpiew " mojego pawia :) a bardziej czekam na kolejne,, hejty" i posty sąsiadki bo nie wiem czy od wiosny jeszcze powiększać moje małe zoo :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co tam paw, polecam zakupic Kakabure, albo Derkacza krzykacza :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

nauki wójta (10 odpowiedzi)

Czasy mamy inne, inne rządy i pojmowanie uczciwości. Czy nie powinno się wrócić do wydatków na...

Odśnieżanie (4 odpowiedzi)

Gdzie mam zadzwonić, jeśli droga jest nieprzejezdna?

Petycja o poprawę bezpieczeństwa na hali i placu zabaw w Bojanie (5 odpowiedzi)

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o zaangażowanie się w sprawę...

do góry