Chyba pierwszy raz w życiu po naostrzeniu kompletu noży odczułem przyjemność w krojeniu produktów. Pięknie jak w masełko. Ostre jak brzytwa! Polecam serdecznie!!!!
00
~Paweł
37.47.238.*
(10 miesięcy temu) 18 sierpnia 2025 o 22:31
Odpowiedź obiektu
Dziękujemy Bardzo , cieszymy się ,że jest Pan zadowolony, do zobaczenia