Można tu na prawdę złapać zajawkę do lepienia różnych ciekawych rzeczy z gliny! Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia . Dzięki wprowadzeniu i pomocy Wiktorii już na pierwszych zajęciach można zrobić sobie np fajny kubek. Polecam!