Pawel - ocena
~Pawel
77.236.28.*
(1 miesiąc temu) 26 maja 2026 o 00:08
Można tu na prawdę złapać zajawkę do lepienia różnych ciekawych rzeczy z gliny! Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia . Dzięki wprowadzeniu i pomocy Wiktorii już na pierwszych zajęciach można zrobić sobie np fajny kubek. Polecam!
0
0