Widok

Paweł - opinia

Nie polecam zakładu pogrzebowego "Przymorze". W zeszłym tygodniu dzwoniłem z prośbą o informację odnośnie kosztorysu sprowadzenia prochów mojego zmarłego brata z zagranicy. Poproszono mnie o przesłanie maila ze szczegółami w celu przygotowania oferty. Sprawa była pilna i obiecano mi kontakt kolejnego dnia. W związku z tym, że nikt nie wrócił z informacją, następnego dnia wysłałem przypomnienie o mojej sprawie. Do dzisiaj nikt się ze mną nie skontaktował i ostatecznie musiałem załatwiać wszystkie sprawy urzędowe za granicą samodzielnie. Sytuacja ta jeszcze bardziej spotęgowała stres związany ze śmiercią bliskiej osoby, więc niestety informacje przedstawione na Państwa stronie internetowej i w komentarzach tutaj, nie zawsze są prawdziwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowny Panie Pawle,
Wiadomosc od Pana trafiła do folderu spam, co zostało sprawdzone dopiero po wystawieniu opini.
Telefonów z podobnymi zapytaniami jak pana otrzymujemy kilkadziesiąt dziennie, nie każda osoba mimo tego iż mówi ze napisze maila to to robi, a delikatnym nietaktem było by dzwonienie i upominanie się o kontakt wystarczyło by zadzwonić kolejny raz jeśli sytuacja była pilna , jest nam przykro iż wystawia nam pan opinie na podstawie maila o którym nie wiedzieliśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry