Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika i Zbyszek - ocena nowy temat Dziękujemy Firmie Zakład Pogrzebowy Przymorze za pomoc w załatwieniu...
~Monika i Zbyszek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 marca 2024

Mama Malgosi z Warszawy . - ocena profesjonalizm , pomoc , zyczliwosc oraz empatia na najwyzszym poziomie ....
~Mama Malgosi z Warszawy .
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Paweł - opinia wątek zamknięty Nie polecam zakładu pogrzebowego "Przymorze". W zeszłym tygodniu dzwoniłem z...
~Paweł
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 grudnia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty W ostatniej woli zażyczę sobie, żeby mój pogrzeb zorganizował zakład...
~Magda
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 grudnia 2021

Jolanta - opinia wątek zamknięty Zakład pogrzebowy Przymorze został polecony mojej mamie przez sąsiadkę.Wybór...
~Jolanta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam .Dziękuję za pomoc ,profesjonalizm i duuużo cierpliwości do...
~Kasia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2021

Artur - opinia wątek zamknięty W ciężkich chwilach jakimi są śmierć bliskiej osoby i konieczność organizacji...
~Artur
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lipca 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Po śmierci mojego brata, który zmarł w Irlandii, Zakład Pogrzebowy Przymorze...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

Serdecznie polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim ZP Przymorze. profesjonalna obsługa od początku...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

Tylko TU i teraz! wątek zamknięty Niesamowicie sprawnie przeprowadzona sprawa. Śmiało wszystko można powierzyć...
~Bruno
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

Polecam wątek zamknięty Miła, profesjonalna, dyskretna całodobowa obsługa. Pogrzeb zorganizowany...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2018

cały proces związany z pogrzebem brata na 6tkę z plusem wątek zamknięty Parę mcy temu cala nasza rodzina pogrążyła się w smutku gdy nagle w młodym...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

w pełni profesjonalna usługa wątek zamknięty Niedawno zmarła moja kochana Babcia a jej pochówek powierzyliśmy Zakładowi...
~Filip Sadkowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

R Sadkowski wątek zamknięty W pełni profesjonalna oraz miła i rzetelna obsługa mimo iż składa się z...
~RYSZARD SADKOWSKI
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Dziękuję wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować ZP"Przymorze" a w szczególności Pani Kamili...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

Zakład godny polecenia wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa. Bardzo wysoka jakość usługi. Wszystkie...
~Bożenna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

Jezeli pogrzeb... to tylko z zakladem Przymorze :-) wątek zamknięty Majac czas na przygotowanie ostatniego pozegnania mojej mamy odwiedzilismy...
~Janusz A.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2016

Polecam i dziękuję wątek zamknięty O wyborze tego zakładu zadecydował ślepy los.Zadzwonilam w piątek pół godziny...
~SK
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

SERDECZNIE POLECAM !!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY właścicielowi i pracownikom zakładu "Przymorze"...
~Jerzy
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

bl - opinia wątek zamknięty Podobnie jak poprzednicy bardzo polecam zaklad Przymorze. Wszystko przebieglo...
~bl
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry