Pearldent

Stomatolodzy

Gdańsk, Wodnika 44

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsza Klinika w Gdańsku! wątek zamknięty Ogromnie się cieszę, że trafiłam do Pearldent. Najsympatyczniejsza obsługa z...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Najlepszy gabinet w Gdańsku wątek zamknięty Polecam wszystkim gabinet Pearldent! Nigdy nie spotkałam się z taką...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Jestem bardzo zadowolony. wątek zamknięty Wspaniały gabinet ,nigdy tak się ze mną u lekarza nie obchodzono ,pełen...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

Super stomatolog wątek zamknięty Zgadzam się z opiniami. Najlepszy gabinet stomatologiczny. Profesjonalizm,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Super dentysci wątek zamknięty W gabinecie Pearldent otrzymałem naprawdę fachową pomoc. Zgodzili się mnie...
~Adrian
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 listopada 2013

Gabinet godny polecenia ! wątek zamknięty Witam, zadzwoniłam do gabinetu z bólem zęba, z zapytaniem czy jest jeszcze...
~Wdzięczna pacjentka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

Cena adekwatna do jakości usług wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług gabinetu Pearldent i uważam, że warto...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

Fajny gabinet wątek zamknięty Miła spokojna atmosfera,widać,że dobry sprzęt.W miarę dogodne terminy.Pani...
~Agata
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Najlepszy gabinet dla dzieci!!! wątek zamknięty Byłam w Peardent z 7lenim synkiem, co prawda mleczaki już mu powoli wypadają,...
~Aga
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Najlepszy gabinet w trójmieście! wątek zamknięty Od kilku lat wraz z całą rodziną leczę zęby w tym gabinecie i jestem...
~Joanna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry