Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksander - opinia Bardzo pozytywne wrażenia. Pani Annie z powodzeniem udało się uporać z...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

K.D.Z. - opinia Bardzo ciepłe i przytulne miejsce. Chodzę do Pań regularnie od dwóch lat i...
~K.D.Z.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

Kasia - opinia Pani Lidia niesympatyczna i niezadowolona z mojego powrotu, ceny wysokie, po...
~Kasia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 kwietnia 2022

Danuta - opinia wątek zamknięty Miałam przyjemność, choć problem z którym przyszłam do gabinetu wcale taki...
~Danuta
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 sierpnia 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Witam. Pani wykonującą zabieg rekonstrukcji paznokcia była bardziej zajęta...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2021

Joanna Ch. - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i przyjemna atmosfera,fachowa obsługa ,miejsce godne polecenia
~Joanna Ch.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Bajka! Dostałam termin odrazu. Pani podolog przywitała mnie niesamowita...
~Julia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Profesionalizm, dokładność, delikatność, czystość to cechuje ten gabinet...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2020

Polecam także dla starszych osób wątek zamknięty 30.10.2019 na godz. 10 zamówiłam domową wizytę do z trudem poruszającej się...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

Eryk K. - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta. Przyjemna atmosfera...
~Eryk K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 października 2019

A.R. - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Pani ma ogromną wiedzę, wytłumaczy, opowie o zabiegach....
~A.R.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2019

Polecam wątek zamknięty Wielkie podziekowania dla pani Lidii, uratowała moj palec z wrastajacym...
~Janina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 stycznia 2019

Pani Lidia to najlepszy podolog! wątek zamknięty Od lat jestem klientka u Pani Lidii, jestem baaaardzo zadowolona! Jest...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lipca 2018

Polecam! wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do problemu, miła atmosfera, wszystko na plus!...
~Paula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Polecam ! wątek zamknięty Z usług gabinetu i Pani Lidii skorzystałam przełamując wieloletni wstyd i...
~Monika
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 czerwca 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Po kilku wizytach problem z wrastającym paznokciem ustąpił! Nie warto tracić...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Super fachowiec wątek zamknięty Pani Lidia jest znakomitym fachowcem z ogromna wiedzy i swietnym podejsciem...
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2015

Polecam! wątek zamknięty W gabinecie skorzystałam z usług zarówno specjalistycznego pedicure'u ( w...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 października 2014

zadowolona klientka wątek zamknięty super gabinet polecam! jesli masz jakies odciski, brodawki itp. okropne...
~Edzia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 października 2014

CUDOWNY GABINET wątek zamknięty Profesjonalizm w każdym calu zabiegi wykonywane starannie ceny przystępne
~KasiA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry