Widok

Pediatra Joanna Furtak-Bartkowska - potrzebuje opinii

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś chodzi z dziećmi do pediatry Joanny Furtak - Bartkowskiej?
Przyjmuje na Zaspie.
Potrzebuje opinii o tej lekarce.

Proszę o pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodziłam i nie polecam,
raz ze mi sie nie podobało to ze do wszystkiego miała dziwny stosunek i nachrzanila mi w sczepieniach córki

znajoma chodzila i też juz nie chodzi a dzieciak ma krzywa główka z braku witaminy D -- pediatra nie zaleciła noworodkowi ... noł komment


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja chodze do dr Furtka i jestem bardzo zadowolona.Minusem jest to ze bardzo ciezko sie do niej dostac,ale jak cos sie dzieje ze to zawsze przyjmie,przynajmiej nas.Mowia ze lepiej traktuje pacjentow ktorych zna...Dejwi mi tez nie kazala dawac malemu wit d.Byl karmiony butla i twierdzila ze w mleku mod jest juz ta witamina.Inni lekarze sie temu dziwili i kazali mi dawac ale ja jej zaufalam.Ona jest chyba przeciwniczka:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
wiesz co ja generalnie nie uprzedzam sie do nikogo ale mam tez intuicje ktora mnie nie zawdzi, choć czasem by mogła ...

i tak intuicja mi mówiła ... nieeeeeeeeeeeeee ... przepisz się ....

teraz żałuje ze nie zrobilam tego odrazu

u mnie coprawda koszt nie był wielki bo tylko dodatkowe 270 zł na dawkę szczepienia (co potwierdzili rózni lekarze)

u koleżanki synka .... główka krzywa do końca zycia ... a co jak chłopak zachce golić łepek ?? NIE MOŻE bo ktoś o tym zadecydował gdy on był mały ...


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dejwi a do kogo teraz chodzisz? i gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepisałam sie do Nadmosrkie Centrum Medyczne na kołobrzeskiej i jestem MEGA zadowolonabo:

1. super lekarze kogo nie wybierzesz jest SUPER (ja zapisłam sie do pani Zagórskiej bo znałam ją z wizyt prywantych i uważam za dobrego pediatrę)
2. super z dostepnościa wizyt
3. Oddzielna przychodnia dla dzieci chorych i oddzielna dla zdrowych
4. Kolo przychodni jest apteka GEMINI gdzie sa bardzo dobre ceny - przynajmniej przed styczniem 2012

polecam


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja właśnie wypisałam się od pani Zagórskiej. Znam ją za dobrze, zrobiła się nie miła, nawet dla stałych pacjentów. Leczyła mnie, mojego męża, a teraz nasze dziecko. Nie trafiony lekarz, chyba się wypaliła. Nie przyjmuje nagłych przypadków jak ci się nie uda zarejestrować. Trzy razy odprawiła mnie z kwitkiem gdy dziecko miało wysoką temperaturę, ostatnio z zapaleniem ucha. Raz o godzinie 15-tej, na moje pytanie to co ja mam zrobić, powiedziała, że od 19-tej w nagłych przypadkach przyjmują na majewskich. Nie polecam.
Przychodnia dla chorych i zdrowych to fikcja. Ja ze zdrowym chodziłam na chore, z chorym na zdrowe, bo trzeba było się jakoś zarejestrować. Rejestracja poranna przez telefon - masakra. Dodzwonisz się po 20 minutach a już miejsc nie ma. rejestracja internetowa - fajnie, ale nie w nagłych przypadkach bo rejestruje z tygodniowym wyprzedzeniem. Wi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy posiada Pani numer do doktor? Bardzo potrzebuje pomocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie znam tej Pani Doktor. Była lub jest zastępcą Dr. Bałandy , więc chyba nie jest tak źle a co do krzywej główki może po części choć nieświadomie jest to wina rodziców. Główkę trzeba kontrolować , kłaść raz na ten boczek dziecko później na drugi mogli się skonsultować w tym czasie z kimś innym. Moja córka też nie dostawała witaminy D i jest OK.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
była lekarzem prowadzącym mojej córki na polankach iiii mam mieszane odczucia co do niej, jest miła, ma dobre podejście do dziecka ale za mało elastyczna, nie da sobie nic powiedzieć i ma swoje zasady
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wesołka tez to poczułam ... a na polankach już nie pracuje i jak widziała wypis mojej córki z polanek (zastepcy ordynatora którego to uważam za bardzo mądrego człowieka i lekarza) to zrobiła bardzo nietaktowna uwagę --> której:
1. nie powienna była wydawac przy klientach
2. czuć w tym było ze ma do niego jakiś problem ...


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiecie w ktorym szpitalu teraz pracuje?moze fakt ze jest taka popularna troche ja zmienil...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co słyszałam to teraz chyba w żadnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo w polmedzie przyjmuje 2 razy w tyg...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dejwi
nie przy klientach ,tylko pacjentach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja lubie Panią doktor.Zaskoczyłyście mnie wiadomością ze juz nie pracuje na Polankach-jeszcze w lutym pracowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem bardzo zadowolona z Pani dr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ktoś tu ma niekonkretne dane,bo Pani doktor pracuje dalej w tym szpitalu,a jesli chodzi o jej kompetencje to dawno kogos tak kompetentnego nie poznałam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tygrysek, chyba sie minelysmy na IP na Polankach w piatek ;) Pani dr Furtak pracuje na Polankach i jest Kierownikiem IP. Zrobila na mnie bardzo dobre wrazenie - rzeczowego i rozsadnego lekarza. Do tego empatyczny i sympatyczny lekarz :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
P.S. a co do krzywicy, o ktorej ktos wyzej wspomnial (wit.D i plaska glowka dziecka), to bardziej mozna zaszkodzic przedawkowujac wit.D niz dac jej zbyt malo (wiem, bo sama mam dziecko z plaska glowka, ale u mnie to inna sprawa i nie moge winic zadnego lekarza)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trochę się zdziwiłam, ja się przepisałam do niej od innej pani dr, jest bardzo konkretną babką. Od razu wysłała małego na sporą ilość badań z powodu podejrzen wad (poprzednia dr kazala czekac na te badania ponad rok, okazalo się że dr Furtak ma rację i robi się je od razu), witaminę D zaleciła mi teraz dawać codziennie bo zima i młody szybko rośnie, więc to raczej indywidualne podejście a nie uprzedzenie, a mały od początku jest na mm. Jak tylko był ciut blady od razu zleciła morfologie, doskonale pamięta pacjenta i wszystkie informacje o nim. Byłam na razie u trzech pediatrów i z pewnością zostanę przy niej póki co.

Szczepionki na pneumo i meningo nam kazała odłożyć na kilka miesięcy, bo wtedy się daje mniej dawek, a mały i tak nie ma kontaktu z innymi dziećmi póki co więc to zbędne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr. Furtak to naprawde bardzo dobra lekarka, w 2010 trafiłam wraz z synkiem na odział zakażny- na Polanki od razu trafna diagnoza, krótkie i rzetelne info co do leczenia, sam okres leczenia i w końcu moment wyjścia z choroby. Jest przede wszystkim ludzka!!!!czyt. nie kasa a człowiek sie liczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też chodze do niej od 3 lat z synem i jest bardzo dobra i nie ważne co sie dzieje i jest duzo ludzi ona zawsze nas przyjmuje :) POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Furtak super- zawsze życzliwa i miła - zawsze trafia z diagnozą:)
Polecam jeszcze Panią dr Dorocińską też z Polmedu- do tych Pań- pełno zaufanie:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja mam bardzo negatywne odczucia. Sytuacja z wczoraj. Przybyłam z chorym dzieckiem. byłam umówiona PRYWATNIE własnie do tej Pani, wprawdzie przyszłam spóźniona z przyczyn niezależnych od mnie. Pani Furtak była w gabinecie. mimo iż nie było nikogo na holu, oznajmiła mi, że ma pacjentów i nie przyjmie mnie. Zaznaczam, że na holu świeciły pustki. Nawet zaproponowałam jej, że mój mąż będzie pilnował na zewnątrz i jak tylko ktoś się pojawi to przerwiemy wizytę. Chciałam tylko osłuchania dziecka, bo dusiło się niesamowicie. Ile to mogłoby zająć...3min? może 5min?
Także odradzam. A Pani Furtak proponuję, by zmieniła swój sposób postępowania, bo kiedy okaże się, że ktoś doznał przez nieprzyjęcie uszczerbku na zdrowiu lub je stracił całkowicie, to może Pani to nie ujść na sucho...
PS: odkąd żyję, nigdy mi jeszcze żaden lekarz nie odmówił wizyty!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie dr Furtak przyjmuje prywatnie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tczew w Medice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę od 7 lat do Pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Zawsze nas przyjmie daje bardzo dobre rady i gdyby nie Pani doktor to pewnie do dziś mój 2 letni synek by nie był zdiagnozowany. Inni lekarze twierdzili że za wcześnie że za mały a w ciągu paru miesięcy miał 8 razy zapalenie płuc jako jedyna wprowadzała radykalne leczenie i się okazało że maluszek ma astmę. Stara się dawać jak najmniej antybiotyków jest kompetentna. Mój synek też miał problem z płaską główką i dzięki niej udało się nam tą wadę skorygować poleciła dobrych specjalistów i syn nosił kask korekcyjny i ma dziś normalną główkę. Nawet dała mi swój prywatny numer telefonu i mam dzwonić gdyby się coś działo z maluszkiem jest bardzo otwartą osobą i miłą. Wiadomo mi może pasować ten lekarz innemu nie. Ale ja jestem zadowolona i póki mogę będę z dziećmi do niej chodziła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natalia a gdzie dr teraz przyjmuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Medica Tczew ul. Wojska Polskiego I też w medice na Armii Krajowej Tczew. Też należę z moimi córkami do Pani Doktor i jestem mega zadowolona. Unika dawania antybiotyków jest konkretna jak są potrzebne skierowania na badania czy do specjalistów daje bez problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na wojska polskiego już nie pracuje bo byłam i okazało się że nie ma jej tam dla tego szukam doktor furtka jest bardzo dobrym lekarzem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

do góry