Krystyna Sztajkowska-Leszczyńska

Pediatrzy

Sopot, Antoniego Abrahama 31

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wspaniała wątek zamknięty Pani Krystyna, lekarz z autentycznego powołania. "Stara szkoła" gdzie dobro i...
~Wiesałw Jezierewski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Polecam Panią Doktor wątek zamknięty Szukaliśmy w poniedziałek, w godzinach okołopołudniowych przez ponad 2...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

wspaniała lekarka wątek zamknięty Witam , chciałam podziękować za fachowość Pani doktor ,korzysta z jej usług...
~margaretta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Dziś Pani doktor odwiedziła moją prawie 4 miesięczną córkę, która ma ropne...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Lekarz profesjonalista w 100% wątek zamknięty POLECAM PANIĄ DOKTOR. JEST LEKARZEM NAPRAWDĘ Z POWOŁANIA. ZAWSZE MA CZAS DLA...
~ROBERT
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

Ania - opinia wątek zamknięty Pani doktor jest miła, bardzo dobrze się z nią rozmawia. Ma bardzo dobre...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

wspaniała pani lekarz wątek zamknięty SUPER LEKARZ POLECAM GORĄCO PANIĄ DOKTOR-POMAGA CAŁEJ RODZINIE PRZY...
~ INES
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 września 2011

SUPER LEKARZ wątek zamknięty POLECAM GORĄCO PANIĄ DOKTOR-POMAGA CAŁEJ RODZINIE PRZY LEKKICH I CIĘŻKICH...
~INES
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 września 2011

Lekarz roku :) wątek zamknięty Naprawdę fantastyczna osoba, bardzo ciepła i sympatyczna. Gorąco polecam!! :)
~Agata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

Cudowna Pani Doktór wątek zamknięty Gorąco polecam tą niesamowitą osobę. Pomogła mi wyleczyć córkę z zapalenia...
~aga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 grudnia 2009

warto wątek zamknięty Trzy lata temu wyleczyła mojego syna bańkami tabletkami ziołowym i syropem z...
~Ewa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 lutego 2008

rewelacja wątek zamknięty Moja Zuzanka przechodziła straszliwy katar z ktorego pani dr skuteczie ją...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 października 2007

Za, za i jeszcze raz za wątek zamknięty Pani doktor przyjechała na wizytę domową o siedemnastej w sobotę - nie...
~W. Pędzich
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 lipca 2007

Wyjatkowa osoba wątek zamknięty Przemily stosunek do dziecka, wyczerpujace wyjasnienia. Pierwszy raz...
~Maya z Mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 lipca 2007

Tak powinno byc wszedzie! wątek zamknięty To mi sie podoba, takiego kogos brakowalo mojej coreczce ktora nienawidzi...
~Ania Sz.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

15

wątków

do góry