Widok

Pediatra w okolicy Wielki Kack/Karwiny/Dąbrowa

Wielki Kack Rodzina i dziecko Fikakowo Temat dostępny też na forum:
Witam !
Niebawem przeprowadzam się w dziećmi na Fikakowo z centrum i chciałabym przepisać dzieci do dobrego pediatry w okolicy.
W bliskim otoczeniu mam przychodnię na ul.Źródło Marii i Na ul. Sojowej.
Czy jest tam jakiś godny polecenia pediatra? czy kogoś raczej unikać? jak wygląda kwestia rejestracji w praktyce, czy są to nieodbieralne wiecznie telefony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dr Gach ze źródła Marii
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy to prawda ze ciezko sie do niej dostac?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak to prawda. A pozostałych lekarzy lepiej unikać.
Dodzwonić się do recepcji to także cud.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a dr Wesołowski? Czy nie jest w porządku?
Na dr Gach nie ma szans :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Wesołowski jest ok, jak na razie nie mogę na niego narzekać. Nie przepisuje leków jak cukierków, zleca badania aby sprawdzić możliwe przyczyny. Jak już wyeliminowaliśmy wszystkie 'podstawowe' to skierował to świetnego specjalisty. Reszty nie znam.
I nie mogę zgodzić się, że do rejestracji nie można się dodzwonić, fakt czasami trzeba kilka razy próbować, ale jak komuś nie pasuje to zawsze może się przespacerować osobiście....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czy dla dorosyłych jest tam ktoś godny polecenia? też się muszę przepisać ;) to lista:

Katarzyna Złowocka
Magdalena Holeksa
Magdalena Gutowska-Górnowicz
Jolanta Czarnecka
Lucyna Rogalska
Joanna Majorkiewicz-Zdziebło
Ewa Szemryk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam pani Szemryk - nie ma pojęcia o niczym.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgadzam się od szemryk się wypisałam a do przychodni nie idzie się dodzwonić zrezygnowałam z tej przychodni
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja sobie chwalę Panią dr Szemryk i pediatrę Kujawę też. Zależy kto czego oczekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zdecydowanie dr Wesołowski. Polecam - świetny specjalista. Sama jako dziecko do niego chodziłam, teraz chodzę ze swoim dzieckiem.
Co do pozostałych - bywa różnie. Próbowałam u innych, jak nie było naszego lekarza - ale dla mnie dramat. Jedna z lekarek namawia na leczenie aloesem i wciska swoje wizytówki - jest jakimś konsultantem aloesowym :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To właśnie lek. Kujawa, ale już odeszła na emeryturę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jolanta Czarnecka zdecydowanie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

do góry