Widok

Pedofilia w statystyce

Zamiast zajmować się obrazkami filmowymi weźmy pod uwagę twarde dane i popatrzmy na statystykę jeśli chodzi o skazanych za pedofilię:

file:///E:/Documents%20and%20Settings/ojciec/Moje%20dokumenty/Downloads/art200_zawody%20(9).pdf

No i co powiecie kochane misiaczki ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wypiszcie sobie z tabelki na kogo najbardziej trzeba uważać:

- strzeż się ludzi bez zawodu, murarzy, magazynierów, pracowników prac dorywczych, robotników budowlanych, stolarzy, elektryków, rolników, pilarzy, hydraulików, ślusarzy, technologów budownictwa, kierowców mechaników, kierowców samochodu osobowego, nauczycieli wuefu

Duchowni KR-K tomargines.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Daj jeszcze namiary na Twój serwer i hasło do administratora xD

Niezależnie od powyższego nie wiem co tam misiaczki, ale mnie się wydaje, że film nie jest o skazanych. Więc cóż taka statystyka skazanych miałaby dowodzić? Że bohaterowie nie dają się łapać? No własnie o to chodzi, że broją a nie dają się złapać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te Ratler (user ojciec), ty wstydziłbyś się, co ty tam w tym Downloads trzymasz.
Wykasuj to świństwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To ci skazani są tak głupi, że dają się łapać ?
Statystyka to twarde dane, poza statystyką można sobie snuć dowolne dywagacje frajera lub i**oty. Snujcie, sobie snujcie... Zaufanie do fałszywych informacji szkodzi przede wszystkim temu, kto w te fałszywe dane wierzy.

System lew-lib tym się właśnie charakteryzuje, że mami ludzi fałszem, paciorkami i perkalikiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale tu chodzi o to, że zalinkowałeś nazwę pliku ze swojego HD. Jak będziesz to czytał po raz 10. to otwórz katalog pobrane, a nie ściągaj. Plik już tam jest. W 9 kopiach. xD
Bardzo się wszyscy zafiksowali na temacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zafiksowanie nie jest bez przyczyny.
Temat pokazuje do czego prowadzi pozbycie się wartości kulturowych i próba zastąpienia ich sprowadzeniem życia społecznego do czystej biologii, co jest w cywilizowanym świecie niemożliwe. Tu mamy, o dziwo, do czynienia z działaniem mentalności rasistowskiej, która wprowadza do polityki elementy biologii. I to jest najbardziej niepokojący aspekt tej sprawy, bo wszystko nagle kręci się wokół seksu, zamiast wokół kultury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A kto jak nie twoja opcja w kółko nadawała o gender, LBGT ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

LGBT - powinno byc. LBGT to hasło na kompa łowcy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pytanie za 100 punktów.
Co o kulturze wie stary komuch, który nie uznaje WP za polskiego bohatera???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo proszę odwołać pingwinki i kawowy oddział.
Misiaczki ani pary z pyszczków i nie turlać się po ziemi. Bzyku nie śmiać się.
Rozejść się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wykasowany post o zakłamaniu komuchów.
Ratler, jak to możliwe, że taki stary komuch broni w 2019 r. kościoła?
Ty katolik? Nienawidzący braci i siostry?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Hydepark

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...

Najlepszy broker forex w Trójmieście (15 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy ogólnie ma znaczenie gdzie broker ma siedzibę? Z tego co widzę, to wszystkie...

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...

do góry