Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maria - opinia Piękne efekty zabiegów a Pani doktor dba o komfort pacjenta. Bardzo...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lutego 2023

Ala - opinia Pełen profesjonalizm, zabieg wykonany z pełną starannością polecam :)
~Ala
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2022

Asia - opinia Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor podczas badania była bardzo...
~Asia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 sierpnia 2022

A.S. - opinia Zabieg z użyciem botoxu pod pachy sprawił ze mój problem zniknal. Jestem...
~A.S.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 sierpnia 2022

Anna - opinia KOrzystałam z zabiegów endermologii i efekty są zdumiewające. Polecam
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 sierpnia 2022

Magda - opinia Zdecydowałam się na zabiegi u Pani doktor już jestem zachwycona rezultatami...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 sierpnia 2022

joanna - opinia polecam zabiegi lpg alliance, efekty rewelacja
~joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 maja 2022

A - opinia Po latach borykania się z cerą pierwszy raz mogę cieszyć się gładką skórą!...
~A
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 maja 2022

Honorata - opinia wątek zamknięty Przyjazna atmosfera, ładny wystrój i miła obsługa. A co najważniejsze efekt...
~Honorata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2022

MM - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie każdej kobiecie. Po każdej wizycie czuję się piękniejsza i...
~MM
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 marca 2022

Aga - opinia wątek zamknięty Pani doktor pełna emapatii, delikatna, zależało mi zeby efekty zabiegow były...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lutego 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Nigdzie indziej nie traktują pacjenta z tak życzliwym podejściem i troską....
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Arek - opinia wątek zamknięty Lecze sie w klinice z powodu łysienia. Polecam wszystkim osobom tracącym...
~Arek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Sylwia - opinia wątek zamknięty Świetnie dobrane zabiegi, klinika czysta schludna miły personel. Polecam!
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 stycznia 2022

Alicja - opinia wątek zamknięty Polecam, dr Pełka to świetny specjalista
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Anita - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm, wiedza i rzetelne podejście do pacjenta. Polecam
~Anita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

marta - opinia wątek zamknięty Świetne efekty zabiegów, klinika nie nastawiona na kase, oby takich wiecej!...
~marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 stycznia 2022

Marzena - opinia wątek zamknięty dr Pełka to lekarz z ogromnym poczuciem estetyki i wiedzą. Na pierwszej...
~Marzena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Maria N. - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca. Niezwykle profesjonalne podejście. Jestem bardzo...
~Maria N.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lipca 2021

A. - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Mezoterapia fibryną - wspaniałe efekty.
~A.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 czerwca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry