Pelvismed

Rehabilitacja

Gdańsk, al. Jana Pawła II 4A/6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata - opinia Wizyty u Pani Ady zawsze sprawiają, że wszelkie dolegliwości (te w ciąży i...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lipca 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Prawdziwy profesjonalista. Pani Adrianna przeprowadziła ze mną bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm! Ogromna wiedza i skuteczność! Bardzo polecam!
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 maja 2021

Anita - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pełen profesjonalizm! :)
~Anita
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, super obsługa. Pani Ada to przemiła osoba która ma...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 listopada 2020

Magda D. - opinia wątek zamknięty Zgłosiłam się do Pani Adrianny po porodzie. Jestem już po kilku wizytach,...
~Magda D.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 października 2020

Malwina - opinia wątek zamknięty Jeszcze nigdy nie uzyskałam tak szczegółowej porady i wytycznych. Regularnie...
~Malwina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 października 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Pani Adrianna jest bardzo profesjonalna, ale jednocześnie miła i empatyczna....
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 października 2020

Weronika - opinia wątek zamknięty Do Pelvismed zgłosiłam się z dolegliwościami po porodzie. Pani Adrianna od...
~Weronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 października 2020

Alicja K. - opinia wątek zamknięty Zgłosiłam się do Pani Adrianny w 2 trymestrze ciąży, pełna obaw, pytań i...
~Alicja K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 października 2020

Ola A. - opinia wątek zamknięty Świetny specjalista. Pomogła mi dojść do siebie po porodzie. Oprócz...
~Ola A.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 września 2020

Pacjentka - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Pozytywna atmosfera, profesjonalna opieka, komfort i...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lipca 2020

M - opinia wątek zamknięty Byłam ja jednej wizycie u Pani Adrianny i z pewnością wrócę :). Pani Adrianna...
~M
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

Serdecznie polecam wątek zamknięty Pani Ada to niezwykle sympatyczna, ale przede wszystkim profesjonalna osoba....
~Karina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry