Widok

Pensjonat"U Stolema" w Ostrzycach

Witam,

zastanawiam się nad zorganizowaniem w w/w pensjonacie wesela, ale nie mogę znaleźć nigdzie żadnej opinii na temat wesel w tym miejscu.

Czy może ktoś miał tam wesele (na nowej sali)? Jak wygląda obsługa? Jedzenie i pokoje?

Będę wdzięczny za każdą informację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nie znam, ale jak szukasz czegoś w okolicach woj. pomorskiego to restauracja Krzewi Róg jest warta uwagi. Przede wszystkim bardzo ładna i zadbana. Obsługa też profesjonalna, wszystko sprawnie. No i dobre jedzenie, menu mają super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krzewi Róg był ok do czasu a teraz jedzenie im siadło. Byłam w lipcu 2017 i miesiąc temu i zawsze coś nie tak a w 2011 było pyszne.

Może akurat trafiłaś pechowo :( nie wiem, my tam z rodziną bywamy na prawdę dość często bo to taka nasza "sprawdzona miejscówka" jeśli chodzi o wypady i na kilku imprezach też tam byliśmy i nigdy nie mieliśmy się do czego przyczepić.

jesli chodzi o Ostrzyce to polecam Wodny świat. mila włascicielka, piekne miejsce i noclegi. dekorowałam tam niedawno sale i młodzi byli zadowoleni z jedzenia i obsługi.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry