Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomek - opinia wątek zamknięty Dramat. sucha pizza i mało składników. nie polecam.
~Tomek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 grudnia 2020

Krystyna - opinia wątek zamknięty Jak czytam te wczesniejsze komentarze to nie wiem czy sie smiac czy plakac. A...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Patryk - opinia wątek zamknięty Pyszna PIZZA jestem stałym klientem mają w menu tylko PIZZE ale może to i...
~Patryk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 marca 2020

rm - opinia wątek zamknięty Bardzo drogo, mało składników, które są bardzo słabej jakości, a do tego...
~rm
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 stycznia 2020

Tragedia - Nie polecam! wątek zamknięty Niestety, pomimo tego, że byliśmy stałymi klientami i zawsze polecaliśmy...
~Byli klienci
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 września 2019

Świetna pizza !!! wątek zamknięty Dużo, dobrze, smacznie :) Śmiało polecam. Dobra pizza na duży apetyt.
~Darek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Pepe rudniki wątek zamknięty zawsze ta pizze chwalilem ale od dwóch dni z rzędu jest do d*py w pół...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Doskonale wątek zamknięty Pierwszy raz w życiu zjadłem pizze która smakowała jak domowa a i w domu...
~Marcin Nowak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Dobra na mega głód!! wątek zamknięty Jak to kazdy facet po pracy lubi zjesc cos konkretnego. Nie zawsze chce sie...
~Poleciciel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 stycznia 2018

Świetna pizza polecam wątek zamknięty Nie ma smaczniejszej pizzy w tej części miasta szczerze polecam
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Najlepsza! wątek zamknięty Korzystałam kilka razy ale teraz już będę stałą klientką! Najlepsza! Jest moc!
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2017

Wszystko ok wątek zamknięty Bardzo smaczna pizza. Czas oczekiwania też dobry . Godzina w piątek o 17 to...
~Henio
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

raz lepiej raz gorzej wątek zamknięty Pizza broni się smakiem, jest wiele rodzajów. Niestety, jest dużo minusów -...
~ktos
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Nie polecam wątek zamknięty Planowalismy dziś zamowić 25 pizz do firmy.Zadzwoniliśmy o godz 12 w celu...
~Hania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2016

Polecamy jedna z lepszych w Trójmieście wątek zamknięty Naprawdę pyszna pizza, ciepła, składniki świeże, akurat tyle ile potrzeba,...
~E.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Nie polecam wątek zamknięty Pizza bez smaku,po kawałku nie miałam ochoty na kolejny..czekałam ponad...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2016

Pizzeria bardzo mocno się zepsuła!!! wątek zamknięty Mieszkam w okolicy i często zamawiam, przyzwyczaiłem się nawet do...
~Były-częsty klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry