Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pierwszy raz I ostatni wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałam z oferty lokalu w dostawie I niestety ostatni....
~Marlena
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Obsługa Klienta wątek zamknięty Pomimo tego, iż smakuje mi pizza z pepe to nie polecam zamawiania od nich...
~(klient)
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Świetne miejsce wątek zamknięty Gorąco polecam. Smaczna pizza i miła obsługa
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

Polecam !!! wątek zamknięty Zamawiam z tamtąd pizzę bardzo często . Moim zdaniem najlepsza we Wrzeszczu....
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Kompletna żenada. Zamówiłem pizzę do biura, nie została dowieziona, zero...
~Głodny
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

Średnio, bardzo średnio! wątek zamknięty Po tylu pozytywnych opiniach spodziewałam się naprawdę dobrej pizzy. Niestety...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

bardzo dobre wątek zamknięty bardzo nam smakowalo obsluga oki i duzo dodatkow
~hgdd
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

pizza - super, obsługa - okropna wątek zamknięty Co do jakości samej pizzy: jedna z lepszych - cienkie ciasto, w sam...
~ja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

dobre wątek zamknięty Ostatnio zamawialismy , pizza dotarla po 50 minutach choc powiedzieli godzine...
~danny
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

smakowalo nam wątek zamknięty Bylem dzisiaj w pizzerii we Wrzeszczu zamowilem pizze z salami byla...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Oszukane promocje wątek zamknięty Trzeba mówić o zawartych na stronie promocjach, w innym wypadku nie są one...
~Klienta z Opera Office
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Bardzo dobra pizza wątek zamknięty Zamawiam na dowóz pizzę z PEPE, bo jest po prostu smaczna i ma dobre...
~doktorant
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

Bardzo dobra wątek zamknięty Pizza bardzo dobra, nigdzie nie jadłem lepszej. Obsługa ok. Polecam tą pizzerię!
~Patryk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2015

najlepsza :) wątek zamknięty hot tex mex - fenomenalna! dowóz - 75 minut, ale było warto :) poza tym jest...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 maja 2015

Bardzo dobra pizza wątek zamknięty Bella italia- moja ulubiona i najsmaczniejsza pizza! Miłą obsługa na miejscu...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

Super pizza :) wątek zamknięty Najlepsza pizza jaką jadłem do tej pory, przystępne ceny i miła obsługa!
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Jadłam już w wielu pizzeriach, ale odkąd otworzyli Pepe we Wrzeszczu,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 grudnia 2014

jest ok wątek zamknięty pizza pyszna duzo dodatkow i dobre ciasto tylko kierowca niech sie wiecej...
~aras
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 listopada 2014

Pizza dobra, obsługa beznadziejna! wątek zamknięty Wielkie rozczarowanie. Przez telefon pracownik pizzeri był bardzo...
~Klientka z Wrzeszcza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

jak pizza to tylko z pepe! wątek zamknięty najlepsza pizzeria w okolicy. zamawiam do pracy przynajmniej raz w tygodniu i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry