Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zbigniew wysaków-Chrybojedów - opinia Smaczna to mało powiedziane,palce lizać najlepsza pizza jaką jadłem,polecam.
~Zbigniew wysaków-Chrybojedów
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 11 czerwca 2023

arek - opinia wątek zamknięty Wszystko w porządku , pizza smaczna ceny przystępne, poecam.
~arek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 października 2021

Sławomir - opinia wątek zamknięty Super pizza w super cenie :) polecam
~Sławomir
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Bardzo smacznie polecam wątek zamknięty Pizza bardzo smaczna, nie żałują skaldnikow. Szybka dostawa!
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Smacznie wątek zamknięty Pizza bardzo smaczna ;) aczkolwiek niestety zimna .
~Pan M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

Błyskawiczna dostawa, ciut więcej składników wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Zamówiłam pizzę przed 21 przez pizzaportal. Po tym...
~lili
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2016

nie polecam! wątek zamknięty Skład sałatki niezgodny z opisem na stronie. Z rozmowy z Panem...
~k.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Zawsze spoko wątek zamknięty wracam często, bardzo dobra pizza, na jakies 50 zamówień tylko raz miałam...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

:) wątek zamknięty Pizza pyszna ale żałują składników , co do obsługi to miałem okazję przekonać...
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 czerwca 2015

paty wątek zamknięty Jak dla mnie Najlepsza i najtańsza w Gdyni :) jedyna wada ze na witaminowe...
~paty
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 maja 2015

Halo rukola?! wątek zamknięty Pizza jest ok. Fakt, trochę długo się czeka ale warto. Jedyna rzecz która...
~Daria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lutego 2015

Ciekawie wątek zamknięty Dobra pizza, miła obsługa i REWELACYJNA muzyka z tv :)
~dejw
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

PYSZNOŚCI wątek zamknięty Pyszności!!! Już dawno nie jadłam tak dobrej pizzy, o niebo lepsza niż np. w...
~Aga
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Nie jestem zadowolona wątek zamknięty Zamawiałam pizzę z Pepe kilka krotnie i problem w tym że tam zależy kto ją...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

Mega wypas wątek zamknięty Poprostu wypas na maxa. Super pizza, mega wesoła obsługa i rabat dla...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

no niestety wątek zamknięty ceny jak za włoską, a jakość mierna... nie polecam. Ciasto słabe, składniki...
~ja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 października 2014

Niesamowita! wątek zamknięty Obsługa genialna, Pizza świetna, różnorodne menu, Jakość potraw świetna,...
~Aderioshon
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

Pycha :) wątek zamknięty Pizzeria super, fajne ciekawe menu, dużo świeżych składników, szybka dostawa,...
~Malediwy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Jest dobrze wątek zamknięty Szybka dostawa, pizza smaczna, sporo dodatków. Bardzo smakowały mi sosy,...
~asd
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

OK wątek zamknięty W piątek 13 grudnia przypadkowo tam trafiłem. Zapytałem się o coś jarskiego....
~teejay
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry