Pepper House

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Bolesława Leśmiana 5/69

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - ocena nowy temat Współpraca z Panią Jagodą przebiegała bezproblemowo. Zawsze odpowiadała na...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 15 kwietnia 2024

Marcin - ocena nowy temat Pani Jagoda Wolff, profesjonalnie przeprowadziła nas przez cały proces...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 10 kwietnia 2024

Wojtek P. - ocena nowy temat Obsługa miła i profesjonalna. Wszystkie formalności załatwiono szybko. Na...
~Wojtek P.
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 8 kwietnia 2024

Adam - ocena nowy temat Mogę tylko polecić usługi Pepper House. Cały proces sprzedaży mieszkania...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 27 marca 2024

Jagoda Muller - ocena nowy temat Bardzo polecam współpracę z Panią Patrycją Leonowicz, która pośredniczyła w...
~Jagoda Muller
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 27 marca 2024

Jakub - ocena nowy temat Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Jagodą Wolff. Sprzedała moje...
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 27 marca 2024

Maciej - ocena nowy temat Wspaniała obsługa, cały proces przeprowadzony od początku do końca, stały...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 26 marca 2024

Krzysztof Ostrowski - ocena nowy temat Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Alicji Lis ( aktualnie Nikrandt)....
~Krzysztof Ostrowski
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 23 marca 2024

Tomasz Szyling - ocena nowy temat Witam.Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć wraz z żoną że lepiej nie...
~Tomasz Szyling
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 21 marca 2024

Małgorzata Jaskólska - ocena nowy temat Z panem Mateuszem Skawińskim sprzedaliśmy 2 mieszkania w Gdańsku i...
~Małgorzata Jaskólska
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 marca 2024

Łukasz Dolecinski - ocena nowy temat Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mateusza Skawińskiego z Pepper House....
~Łukasz Dolecinski
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 marca 2024

Beata K. - ocena Bardzo profesjonalne podejście. Pani Basia załatwiła dla nas wszystko...
~Beata K.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

H.M - ocena Dzień dobry, Pani agentka od nieruchomości, pani Karolina Wojciechowska...
~H.M
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 marca 2024

Ewelina W - ocena Polecam Pana Piotra Murata, agent nieruchomości z ogromną wiedzą, doradztwo i...
~Ewelina W
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 3 marca 2024

małgosia - ocena Profesjonalizm, dokładność i wyjaśnienie wszelkich pytań.
~małgosia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lutego 2024

GK - ocena Współpracowałam z Pepper House przez kilka miesięcy sprzedając mieszkanie i...
~GK
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 lutego 2024

Dorota Wielogorska - ocena Serdecznie polecam Pania Karoline Piłat jako posrednika w sprzedazy...
~Dorota Wielogorska
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 lutego 2024

Dominik - ocena Z usług Pepper House, a dokładniej Pana Krzysztofa G. korzystałem przy...
~Dominik
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Józef i Grażyna - ocena Bardzo polecam usługi Pepper House i jej przedstawicielki pani Renaty. Pełen...
~Józef i Grażyna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 lutego 2024

Sebastian - ocena Pełen profesjonalizm oraz dobra komunikacja sprawia że Pani Agnieszka jest...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry