Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - opinia Do doktora Tomasza trafiłam po wielu latach błędnego leczenia i prowadzeniu u...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2023

Alexander Piskun - opinia I found dr. Zaranski at Znany Lekarz and based on feedback a made an...
~Alexander Piskun
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2022

jb - opinia wątek zamknięty Fajna klinika, super personel. Właściciel zaangażowany i z misją.
~jb
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Wybrałam Perfect Smile Clinic w...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 listopada 2020

Leszek Grusznis - opinia wątek zamknięty Klinika Perfect Smile jest w stu procentach profesjonalna. Od drzwi pacjent...
~Leszek Grusznis
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 listopada 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Bardzo duża empatia w stosunku do pacjenta.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2020

Zdrowy uśmiech wątek zamknięty Trafiłem do dr Tomasza Zarańskiego celem konsultacji protetycznej , Pan...
~Piotr Z
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 maja 2019

Bożena Daszewska - opinia wątek zamknięty Do pana dr Tomasza Zarańskiego trafiłam z rozległym stanem zapalnym zęba,...
~Bożena Daszewska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2019

Konsultacja stomatologiczna. wątek zamknięty Konsultacja stomatologiczna u doktora Tomasza Zarańskiego, przebiegła bardzo...
~Sara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Profesjonalna pomoc i serdecznośc. wątek zamknięty Przyszlam z ogromnym bólem i załamana, otrzymalam konkretna fachową pomoc ale...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Wysoka jakość leczenia. Nowoczesny gabinet. Polecam 100%
~pacjentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry