Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna W - ocena Chciałabym podzielić się moją wyjątkowo pozytywną opinią na temat tego...
~Anna W
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Marta - opinia Polecam! Pan Andrzej Czarny zajął się sprzedażą mojego mieszkania bardzo...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

xxx - opinia Dom w sprzedaży u Pana Andrzeja prawie rok, tylko 3 prezentacje. Nie polecam....
~xxx
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lipca 2022

Ola - opinia wątek zamknięty Polecam, wszystko przebiegło pomyślnie. Pełen profesjonalizm, dyspozycyjność...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 stycznia 2022

Mariusz - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Daniela, szybka sprawna sprzedaż.
~Mariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 stycznia 2022

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Wszystko ok, kompleksowa obsługa. Polecam firmę. Myślę, że kiedyś jeszcze...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lipca 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Polecam firmę, ale również osobę jaka jest Pan Daniel. Zawsze rzetelny i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2021

Adrian - opinia wątek zamknięty Miałem przyjemność współpracować z Panem Danielem. Jestem wdzięczny za...
~Adrian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z Panem Danielem. Szybko i sprawnie przeszliśmy cały...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2021

MM - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt i profesjonalna obsługa. Polecam każdemu kto kupuje lub...
~MM
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 września 2020

Błażej - opinia wątek zamknięty Współpraca przebiegła bardzo sprawnie. Doświadczenie Pana Andrzeja okazało...
~Błażej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lipca 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam to biuro i Pana Andrzeja Czarnego. Pełen profesjonalizm,...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 czerwca 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Biuro, które oferuje wysoki poziom obsługi, oraz pomoc w załatwianiu...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 maja 2020

Polecam! wątek zamknięty Bardzo cenie sobie współpracę z biurem perfekthouse. Szybko sprzedali moje...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 października 2019

Polecam wątek zamknięty Firma godna zaufania, rzetelna obsługa dla obu stron.
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry