Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Bartka - Tomasz Dobroczek wątek zamknięty Bartek jest bardzo oddanym człowiekiem i chcącym przekazać wiedzę i...
~Tomasz Dobroczek
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

Szkolenie Personal Trainer PFS wątek zamknięty Wystawiam Bartoszowi Trąbce, czyli prowadzącemu zajęcia szkoleniowe na...
~Kornel Wenskowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Kamil - opinia wątek zamknięty Polecam. Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie, swietna atmosfera i prowadzacy.
~Kamil
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Fachowiec wątek zamknięty Najbardziej kompetentna osoba w tej branży, zdecydowanie polecam.
~Piotrek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

trener personalny wątek zamknięty Świetny trener z wieloletnim doświadczeniem, polecam!
~Agnieszka J
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

PFI PERSONAL TRAINER & BARTOSZ TRĄBKA wątek zamknięty Bardzo dobry kurs, ale ikoną kursu jest Bartosz - chodząca encyklopedia...
~Łukasz Ciepliński
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Trener profesjonalny wątek zamknięty Świetny trener, świetny wykładowca. Cierpliwy, z wielkim zasobem wiedzy i...
~Jolka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Personal Trainer wątek zamknięty Witam, zakończyłem szkolenie Personal Trainer, i ja także oceniam je na 5 z...
~Adam Olsztyn
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Pełna profeska;p wątek zamknięty Mega wiedza, doswiadzcenie do tego mówi w sposób zrozumialy nawet dla laika PZDR
~Kamil
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Adam Ogrodowczyk - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście i bardzo indywidualne wg potrzeb klienta. Bartosz...
~Adam Ogrodowczyk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

Szczerze polecam!!! wątek zamknięty Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Bartka, nie...
~Małgorzata - Siłownia dla Kobiet
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Szkolenie "Personal Trainer" wątek zamknięty Wiosną 2013 roku, miałem przyjemność zgłębić swoją wiedzę na temat zdrowego...
~Piotr
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Personal Trainer wątek zamknięty Rewelacyjne szkolenie. Ogrom wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

Kurs Personal Trainer wątek zamknięty Polecam kursy u Bartka, ponieważ nie trzyma się on sztywno ram tylko stara...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Bartka znam od paru lat.Brałam udział w szkoleniach, które m.in. on...
~Ewa Zapędowska-www.prywatnytrene
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

Szkolenie PFI PERSONAL TRAINER- 01.07-18.07.2013 Gdańsk wątek zamknięty Witam, Byłem uczestnikiem szkolenia i oceniam je na wysoką ocenę!! Podejście...
~Marcin Bochenek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

Personal Trainer wątek zamknięty Kurs THE BEST !!! wszystko przygotowane i dopracowane w najmniejszych...
~Patryk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lipca 2013

Kurs personal treiner wątek zamknięty Rewelacja. Muszę przyznać, że na zajęciach pozyskałem z rąk Bartka ogromny...
~Dominik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lipca 2013

Kurs trenera personalnego wątek zamknięty Całość kursu była odpowiednio zaplanowana i rozłożona w czasie. Materiał był...
~p.bielawski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lipca 2013

Polecam Pana Bartosza wątek zamknięty Bartosz to trener cechujący się zarówno obszerną wiedzą i doświadczeniem, jak...
~Patryk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry