Perspecta

Szkolenia Badania opinii publicznej

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Praktyki wątek zamknięty w perspecta miałem okazję odbyć 3 miesięczną praktykę HR-ową. Jej...
~Praktykant
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 grudnia 2018

Trening technik sprzedaży i obsługi klienta wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie przeprowadzone szkolenie. Program bardzo szeroki i...
~Justyna P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

szkolenie dla działu handlowego wątek zamknięty Najsłabsze ze szkoleń w jakich uczestniczyli pracownicy naszej firmy. Mało...
~Zuzanna Milewska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

Rewelacja! wątek zamknięty Serdecznie polecam, kompleksowe szkolenie, profesjonalizm, wiedza i...
~Michalina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

zarządzanie czasem warsztat wątek zamknięty Brałam udział w warsztacie z zarządzania czasem. Dużo praktyki i ćwiczeń....
~Patrycja K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

Trening asertywności i budowania pewności siebie wątek zamknięty Jestem po kierunkach menedżerskich i myślałam, że szkolenie niczym nowym mnie...
~Aleksandra B.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Techniki sprzedaży i obsługa klienta wątek zamknięty Szkolenia prowadzone w przyjemnej atmosferze. Wiedza przekazywana w ciekawy...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

darmowe szkolenie wątek zamknięty W ten weekend brałem udział w bezpłatnym warsztacie z rekrutacji. Dużo...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

szkolenie z zarządzania i kierowania zespołem wątek zamknięty Bardzo profesjonalne, a przede wszystkim ciekawe szkolenie. Dużo praktyki...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

szkolenie komunikacyjne wątek zamknięty świetne szkolenie, dużo zabawy i ćwiczeń. Teoria pokazana za pomocą...
~Irena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 listopada 2016

wyjazd integracyjny wątek zamknięty brałem udział w szkoleniu integracyjnym. Cała ekipa z początku sceptycznie...
~Eryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

Zarządzanie czasem wątek zamknięty W tym tygodniu brałam udział w szkoleniu z zarządzania czasem. Świetne...
~Zadowolony uczestnik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Doradztwo i coaching wątek zamknięty Od maja korzystałam z doradztwa zawodowego. Jestem bardzo zadowolona, coach...
~Malwina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

szkolenie z komunikacji wątek zamknięty Miałam okazję w maju uczestniczyć w szkoleniu z Komunikacji w Zespole...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

rynek pracy - warsztat wątek zamknięty Ciekawe szkolenie chociaż za krótkie. Dużo wskazówek. Pani Liliana bardzo...
~MK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Techniki sprzedaży z obsługą klienta wątek zamknięty bardzo praktyczne szkolenie, dużo symulacji, ćwiczeń, pracy grupowej,obaj...
~Ala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2016

Szkolenie indywidualne wątek zamknięty Brałem udział w 3 sesjach szkolenia indywidualnego wystąpienia publiczne....
~Arek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

zarządzanie zespołem wątek zamknięty +dużo ćwiczeń i praktyki + świetna atmosfera +prowadząca Pani Kasia widać z...
~B.M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

trening asertywności wątek zamknięty świetne szkolenie dużo ćwiczeń i bardzo motywujący trener. Polecam wszystkim.
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

Praktyczne szkolenia wątek zamknięty Bardzo praktyczne szkolenia i szybkie tempo pracy. Byłam już na dwóch i w...
~Aśka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry