Perspecta

Szkolenia Badania opinii publicznej

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Trening asertywności wątek zamknięty Byłem uczestnikiem tego szkolenia. Wszystko na plus i świetny trener. Polecam
~E.L.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

spotkanie integracyjne wątek zamknięty Miesiąc temu pracodawca wysłał nas na spotkanie integracyjne. Byłam na wielu...
~Bożena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

Dużo praktyki wątek zamknięty Brałem udział w trzech szkoleniach otwartych i polecam. Bardzo dużo praktyki...
~Miłosz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

doradztwo wątek zamknięty Brałam udział w 3 sesjach z doradztwa zawodowego i jestem zadowolona. Było...
~Marta R.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

Dobrze wydane pieniądze wątek zamknięty Przeszkoliliśmy pięć grup z zakresu obsługi klienta. Szkolenia prowadzone w...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

Telefoniczna obsługa klienta wątek zamknięty To już trzecie szkolenie w tej firmie ze sprzedaży. Dużo praktyki, ćwiczenia...
~Adam M. dział CC
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

szkolenie sprzedażowe wątek zamknięty Świetne szkoleniem, dużo praktyki i intensywne tempo. Szkoda tylko, że moja...
~Radek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Doradztwo personalne wątek zamknięty Skorzystaliśmy już kilkukrotnie z usług - rekrutacja, szkolenia i zbudowanie...
~Darek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi wątek zamknięty Bardzo dobre i rzetelne szkolenie, konkretna prowadząca i bardzo dużo...
~Radek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

Zarządzanie i kierowanie zespołem wątek zamknięty Byłam uczestniczką tego szkolenia. Same konkrety, masa ćwiczeń i kompetentna...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

Indywidualne szkolenie wątek zamknięty Jeszcze kilka miesięcy temu nie potrafiłem występować publicznie - trema,...
~M.Z.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

Świetne szkolenia wątek zamknięty Byłem już na czterech szkoleniach, same konkrety, dużo ćwiczeń, energiczna...
~Radek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

szkolenie integracyjne wątek zamknięty W listopadzie brałam udział w szkoleniu integracyjnym, świetne ćwiczenia...
~Jola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

Szkolenie z zarządzania wątek zamknięty Ostatnio nasza firma skorzystała z usług Perspecty. Najważniejsza dla mnie...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

Akademia Sprzedaży wątek zamknięty Niedawno brałem udział w tym szkoleniu i wszystko oceniam pozytywnie. Świetny...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

szkolenia otwarte wątek zamknięty Byłam na kilku szkoleniach otwartych, które bardzo gorąco mogę polecić...
~Aka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

Perspecta wątek zamknięty Polecam każdemu. Byłam na kilku szkoleniach w tym roku i naprawdę warto. W...
~AK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2014

Wysoki pozim usług wątek zamknięty Już kilkukrotnie korzystałem z usług i oceniam je na bardzo wysokim poziomie....
~Bogdan N.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

Polecam szkolenia wątek zamknięty Byłam już na 5 różnych szkoleniach i jestem bardzo zadowolona. Konkretnie na...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

Szkolenie "Kierowanie i Zarządzanie Zespołem" 28-29.06.14 wątek zamknięty Witam. Miałam przyjemność brać udział w tym szkoleniu a jego przebieg...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry