Perspecta

Szkolenia Badania opinii publicznej

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szkolenie wystąpienia publiczne wątek zamknięty Wzięłam udział w dwóch indywidualnych szkoleniach i jestem bardzo zadowolona....
~Ela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 czerwca 2014

Techniki Sprzedaży wątek zamknięty Rewelacyjne szkolenie. Nasz trener p. Katarzyna Kocur całkowicie zaangażowana...
~Anna Stencel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Pisanie Wnioskow EU wątek zamknięty Kompleksowe i nastawione na odbiorcow szkolenie przeprowadzone przez...
~Magdalena Lukowska-Sumila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Szkolenia i doradztwo wątek zamknięty Od dwóch regularnie uczęszczam na szkolenia do Perspecty. Wysoki poziom...
~Renata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 maja 2014

szkolenie Akademia Trenera - 08-09.03.2014 wątek zamknięty Bardzo cieszę się, że udało mi się znaleźć ofertę tego szkolenia i z niej...
~magda w
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 maja 2014

dostałam pracę wątek zamknięty Profesjonalny proces kwalifikacyjny. Fakt rekrutacja nie była łatwa, ale...
~B.K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty naprawdę praktyczne szkolenia, byłem już na 3 i idę na kolejne bo wiem, że...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Zarządzanie i Kierowanie Zespołem - szkolenie otwarte wątek zamknięty Szkolenie Zarządzanie i Kierowanie Zespołem, w którym wzięłam udział, zostało...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

Szkolenie i rekrutacja wątek zamknięty Witam, jestem kobietą pięćdziesięcioletnią. Kilka mc. temu straciłam pracę,...
~Vera
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

szkolenie zarządzanie zasobami ludzkimi wątek zamknięty Fachowe, profesjonalne i rzeczowe przeprowadzenie szkolenia. Ciekawe...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Moja najlepsza rekrutacja wątek zamknięty Byłem już na wielu rozmowach, ale jeszcze nigdy nie byłem tak dobrze...
~Andrzej Klawikowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi - Szkolenie Otwarte wątek zamknięty Szczerze polecam szkolenie z Zarządzania Zasobami Ludzkimi właśnie w...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

Zarządzanie i Kierowanie Zespołem - Szkolenie Otwarte wątek zamknięty Bardzo dobrze przygotowane szkolenie pod względem merytorycznym i...
~Uczestnik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Szkolenie " Zarządzanie czasem" - Polecam !! wątek zamknięty Firma Perspecta posiada na tyle bogatą ofertę szkoleniową, że Osoby otwarte...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

Polecam wątek zamknięty Szkolenie szczerze polecam! Sporo ciekawych materiałów, ćwiczeń, symulacji,...
~Iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

Szkolenie "Zarządzanie zasobami ludzkimi " wątek zamknięty Szkolenie, w którym uczestniczyłam dało mi bardzo wiele. Tak naprawdę stawiam...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

szkolenia otwarte wątek zamknięty oferta dobra, świetnie wykorzystany czas, żadnego bicia piany,odpowiednie...
~az
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Firma bardzo pomocna dla osób szukających pracy, a także chcących się...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry