Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przemek - ocena Pani Ola to petarda! Nigdy nie przeprowadzałem transakcji w tak miłej i...
~Przemek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 21 września 2023

Żaneta - opinia Pani Ola jest bardzo profesjonalna :) jest w ciągłym kontakcie z klientem i...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 25 czerwca 2023

Alicja - opinia Współpraca z Panią Olą to czysta przyjemność. Bardzo dziękuje za wszystkie...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 25 czerwca 2023

Andrzej - opinia Bardzo dziękuje za współpracę. Pani Aleksandra bardzo miła i wszystko...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 25 czerwca 2023

Dominik - opinia Miło spędzony czas, ładnie urządzone mieszkanie, dobry kontakt z Panią Olą
~Dominik
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 4 maja 2023

Paulina - opinia Bardzo polecam Olę-pełen profesjonalizm, szybkie ogarnięcie spraw, niezbędna...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 kwietnia 2023

Alicja - opinia Wiele zawdzięczam Pani Oli. Dziękuję za pomoc.
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 kwietnia 2023

Paulina - opinia wątek zamknięty szybka , miła pomoc przy sprzedaży apartamentu w inwestycji garnizon
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 grudnia 2020

Krzysiek Przysiuda - opinia wątek zamknięty sprzedałem z tym biurem mieszkanie spadkowe po mojej babci, biuro...
~Krzysiek Przysiuda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 grudnia 2020

Wojciech - opinia wątek zamknięty fachowa pomoc przy zakupie mieszkania,
~Wojciech
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 grudnia 2020

Dariusz - opinia wątek zamknięty Kupowałem z Panem Pawłem atrakcyjne mieszkanie z wpisem komorniczym, bałem...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 grudnia 2020

Daniel - opinia wątek zamknięty Po tym jak miałem umowę z 6 biurami nieruchomościami i braku efektów przy...
~Daniel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 grudnia 2020

Paweł P. - opinia wątek zamknięty skorzystałem z biura Estate Polska przy pomocy formalno - prawnej przy...
~Paweł P.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 grudnia 2020

Eliza Pawelczyk - opinia wątek zamknięty polecam Panią Olę do sprzedaży nieruchomości , odbiera telefon o każdej porzę...
~Eliza Pawelczyk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 grudnia 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Dostałam po wystawieniu ogłoszenia dziesiątki telefonów od różnych biur że...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 grudnia 2020

M. Kawczyńska - opinia wątek zamknięty moja ocena , 5 na 5 :) polecam. Zadowolona klientka
~M. Kawczyńska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 grudnia 2020

łucja k. - opinia wątek zamknięty Dostałam kontakt z polecenia od mojej szwagierki do Pana Pawła, nie zawiodłam...
~łucja k.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 grudnia 2020

Ewelina - opinia wątek zamknięty Polecam biuro, sprzedaż mieszkania podczas pandemii za dobrą cenę w 2...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 grudnia 2020

Antoni K. - opinia wątek zamknięty Dziękuje za pomoc przy sprzedaży nieruchomości Dla Pani Marioli,...
~Antoni K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 grudnia 2020

Beata Mariak - opinia wątek zamknięty Podziękowania dla Pani Oli, za szybką sprzedaż mieszkania w Gdyni !!!
~Beata Mariak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 grudnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry