Perte

Aranżacja wnętrz Biura projektowe

Gdańsk, Myśliwska 22B/5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obsługa na najwyższym poziomie! wątek zamknięty Jedna z najprzyjemniejszych współpracy jaką nawiązałam przy urządzaniu...
~Asia L.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2019

perte wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i kreatywność p.Doroty sprawiły , że po raz drugi...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2018

Polecam! wątek zamknięty Super współpraca! obsługa na wysokim poziomie. Otwartość, elastyczność i...
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Super współpraca - szczerze polecam ! wątek zamknięty Polecam współpracę z p. Dorotą. Mój projekt był dość nietypowy, ograniczony...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 maja 2016

aranżacja domu wątek zamknięty Jestem prawie na mecie urządzania mojego domu, gdyby nie pomoc Pani Doroty...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Jolanta - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Dorotą. Wyczucie koloru,...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

100% satysfakcji wątek zamknięty Współpraca z Panią Dorotą była doskonała. Cierpliwa, spokojna i najważniejsze...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2014

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Chciałam podzielić się opinią o firmie. Polecam wszystkim. Obsługa bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Fantastyczne pomysły, które da się wcielić w życie, profesjonalizm w każdym...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Perte wątek zamknięty Bardzo miła Pani pomogła nam przy aranżacji wnętrza restauracji. Jej porady i...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Perte wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona że skorzystałam z ich usług bo sprawdzili sie bardzo...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Jeśli chcesz mieć mieszkanie swoich marzeń.... wątek zamknięty Aranżacja pierwszego mieszkania, w dodatku w starej kamienicy, nie jest...
~Katarzyna Sawicka-Stankiewicz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

Pracownia PIERWSZA KLASA wątek zamknięty Zdecydowałam się na tą pracownie pod wpływem umieszczonego na stronie PERTE...
~GosiaK
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 grudnia 2010

Waldemar Goitowski - opinia wątek zamknięty Miałem okazję i przyjemność skorzystać z usług firmy perTE w zakresie...
~Waldemar Goitowski
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 listopada 2007

projektowanie i aranżacja PIERWSZA KLASA wątek zamknięty Do firmy perTE trafiłam trochę przypadkowo.Wysłałam e-maila z zapytaniem do...
~sylwia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 marca 2009

Pracownia godna polecenia wątek zamknięty Profesjonalne podejście nastawione na jakość a nie na szybkość. Jeżeli...
~Dariusz Orzeł
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 stycznia 2009

Iwona Kowalska - opinia wątek zamknięty Korzystalam z uslugi aranzacji przebudowy mojego 35m² mieszkania w bloku...
~Iwona Kowalska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 października 2008

wioletta - opinia wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolona ze współpracy i projektu aranżacji mojego domu,...
~wioletta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 stycznia 2008

Marek - opinia wątek zamknięty Bardzo miła współpraca. Polecam wszystkim realizację poważniejszych aranżacji...
~Marek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 grudnia 2007

Godne polecenia! wątek zamknięty Korzystałam z obsługi tej firmy w obsłudze aran zacji wnętrza i przebudowy...
~Sylwia Piotrowska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 lutego 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

20

wątków

do góry