Petrus

Usługi gazowo-instalacyjne Pompy ciepła, kolektory słoneczne

Pruszcz Gdański, Juliusza Słowackiego 17a

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobra robota wątek zamknięty Z Panem Mariuszem można spokojnie pracować, odpoczywać, cokolwiek innego. Po...
~Pablo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Bardzo dobre pogotowie techniczne wątek zamknięty Polecam, korzystałam kilka razy pilnie. Zawsze szybka reakcja. Awaria usunięta.
~wk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Mariusz Trybala firma Petrus Pruszcz-Gdanski ul.Slowackiego 17 wątek zamknięty Doskonaly fachowiec pzystepny pomocny rowniez w innym zakresie prac...
~Romuald Majda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Tylko trzy słowa: słowny, rzetelny i uczciwy. Pan mariusz wykonuje swoją...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Uczciwość, rzetelność i znajomość rzeczy wątek zamknięty Ja też kilkakrotnie korzystałam z usług firmy Petrus i na pewno polecam!...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Polecam Petrus wątek zamknięty Uczciwie polecam usługi firmy Petrus. Fachowa i rzetelna obsługa, Pan bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Solidny i godny zaufania wykonawca wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałem z usług firmy PETRUS. Jestem bardzo zadowolony....
~mb
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Korzystałem i gorąco polecam wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałem z usług firmy Petrus. Nie jestem skłonny dawać...
~Stanisław S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

polecam wątek zamknięty Dobry kontakt, szybki dojazd i fachowa realizacja. POLECAM!
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry