PiK

Usługi tapicerskie Tapicerki samochodowe

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Damian - ocena Bardzo polecam. Profesjonalne podejście, stały kontakt mailowy i...
~Damian
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 19 lutego 2024

Renowacja krzeseł wątek zamknięty Krzesła wykonane fachowo i w terminie szybszym niż zakładano. Dobry kontakt i...
~Kamil Z
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 grudnia 2017

Bardzo zadowolony! wątek zamknięty Polecam! W poniedziałek rano zawiozłem uszkodzone siedzisko od fotela...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Bardzo solidna firma wątek zamknięty Bardzo solidna firma.Moje eleganckie mebelki tapicerskie wykonano bardzo...
~ania.b
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

kanapa do motocykla wątek zamknięty Polecam zakład, terminowo i fachowo nic dodać nic ująć.
~zadowolony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2013

Polecam gorąco!!! wątek zamknięty Miła obsługa , doradzaja w wyboraniu tkaniny , słowni realizacja zgodnie z...
~Basia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 grudnia 2012

SUPER!!! wątek zamknięty Wszysto pozytywnie Miła rzeczowa obsługa Auto gotowe na czas i moje nowe...
~Janusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 maja 2012

Opinia niepozytywna. wątek zamknięty Uwaga - zmyslnie osacza klienta. Podklada tylko drogie materialy bo na tansze...
~Ixinski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Profesjonaliści !!! wątek zamknięty Jak dla mnie rewelacja. Panowie zabrali mebel do renowacji, po ustalonym...
~J
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

polecam w 10000000000% wątek zamknięty polecam bardzo miła obsługa znają się na rzeczy jak mało kto solidna robota...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry